Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Örkény István: Egyperces novellák. Réber László rajzaival.    Budapest, 1962. Magvető. [Zrínyi ny.] 286 + [2] p.. Kiadói vászonkötésben, Második kiadás!
21415.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Fekete István: Pepi-kert. A szarvasi arborétum története és leírása. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó, 162+(2) p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
21416.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Nietzsche, Friedrich: Ecce homo. Művészet és művészek. Modernség. Bp., Világirodalom Könyvkiadó-vállalat. Átkötött félpergamen kötés, jó állapotban.
21417.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos, (Világosság-ny.), 203+5 p. Első kiadás! Haranghy Jenő illusztrációival. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
21418.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

21419.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Négyesy László (szerk.): Stilisztika. A középiskolák IV. osztálya számára. Bp., 1903, Lampel Róbert. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21420.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bárdosi Németh János: Öreg szilfa árnyékában. Versek. DEDIKÁLT! [Békéscsaba], 1926,Nemzedékek,(Tevan-ny.), 66 p. Kiadói papírkötés, hiányzó hátsó borítóval.
21421.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Bárdosi Németh János: Jégeső. Magyar tájkép. DEDIKÁLT! [Pécs], 1930, Nemzedékek,(Pécs, Dunántúl-ny.), 102+1 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21422.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szentkuthy Miklós: Bezárult Európa. Sajtó alá rendezte: Tompa Mária. A szerkesztő, a Szentkuthy-hagyaték kezelője, Tompa Mária (1936- ) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány, dátumozott példány. Bp., 2000, Európa. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, benne Mohás Lívia aláhúzásaival.
21423.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

21424.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

"Fegyverek a békéért folyó harcban - Karikatúrák". Cirill betűs karikatúra kiadvány, é.n., Románia, papírkötés, gazdag színes képanyaggal.
21425.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Egy énekes emlékiratai. Bp., 1914, Magyar Könyvkiadó, sérült papírkötés.
21426.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft