Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I. köt. Szerk.: Schedel Ferencz. Pest, 1843, Kilián György, 1 (rézmetszetű címkép) t.+ 379p, negyedik kiadás. félvászon kötés, kopott, folttal.
Vegyes könyv tétel: Pohárnok-Takács: Spanyol festészet, Ipari szakkönyvtár Gazdasági ismeretek 1-2, Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat, Rachmanova: Házasság vörös viharban 1.
Kocsis L. Mihály: Van itt valaki. (Major Tamás.) A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1987, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
Modern Magyar Könyvtár sorozat 3 kötete: Malonyai Dezső: Polgártársak.; Malonyai Dezső: A Csák nemzetség. / Márkus László: Attila. Dráma három felvonásban.; Malonyai Dezső: Rodostóba!... / Bársony István: A boszorkány és más elbeszélések. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, változó állapotban, kissé viseltes, foltos borítókkal.