Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Marikovszky György (szerk.): Markusovszky Lajos válogatott munkái. Bp., 1905, Magyar Orvosi Könyvkiadó, egészvászon kötés.
21439.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21440.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Szécsi Margit 3 könyve. A rózsaszínű dzsip. A Betlehem-blues. Birodalom. Mind egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21442.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. I. köt. Szerk.: Schedel Ferencz. Pest, 1843, Kilián György, 1 (rézmetszetű címkép) t.+ 379p, negyedik kiadás. félvászon kötés, kopott, folttal.
21443.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Hegedűs Lóránt: Ady és Tisza. Bp., Nyugat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. Borító Lengyel grafikája.
21444.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ladányi Mihály: Bejegyzések a családi Bibliába. Zrínyi Katonai Kiadó, 1988. 157p. Aranyozott kiadói nyl kötésben
21445.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

[Remport Elek] Vathy Elek: Nevezetes anekdóták. Összeválogatta: - - . A ,,Magyar Nép" Könyvtára 62. Cluj-Kolozsvár, 1939, Minerva, 112 p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, ex libris-szel. (Ritka!)
21446.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cervantes: Don Quijote. Enyvvári Herbert rajzaival. Bp., Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötés, széteső állapotban.
21447.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Füst Milán válogatott versei. Füst Milán Munkáinak Gyűjteményes Kiadása. Budapest, én. (1934), Nyugat-kiadás, 157 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított kötéssel.
21448.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vegyes könyv tétel: Pohárnok-Takács: Spanyol festészet, Ipari szakkönyvtár Gazdasági ismeretek 1-2, Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat, Rachmanova: Házasság vörös viharban 1.
21449.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kocsis L. Mihály: Van itt valaki. (Major Tamás.) A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1987, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
21450.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Modern Magyar Könyvtár sorozat 3 kötete: Malonyai Dezső: Polgártársak.; Malonyai Dezső: A Csák nemzetség. / Márkus László: Attila. Dráma három felvonásban.; Malonyai Dezső: Rodostóba!... / Bársony István: A boszorkány és más elbeszélések. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, változó állapotban, kissé viseltes, foltos borítókkal.
21451.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft