Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Molnár Ferenc: A testőr. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1912, Franklin-Társulat, 173 p. A borító Falus Elek munkája. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti, illusztrált elülső papírborító bekötve, tulajdonosi bélyegzővel, a címlapon bejegyzéssel.
21464.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jánossy Béla: Magyar földön. A szerző által DEDIKÁLT példány! Kolozsvár, 1913, Szent Bonaventura-ny., 141 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől, és a kötése szétvált, foltos borítóval, a gerincén szakadással.
21465.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

3 db könyv - Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. REPRINT!; Arany János: Hunyadi balladák; Lengyel Dénes: Magyar mondák a török világból és a kuruc korból. Kötetenként változó kötésben, kissé kopottas állapotban.
21466.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kacskovich Tibor Béla: Szomoru mostan minden erre. - - - versei. A szerző, Kacskovich Tibor Béla (1892-1970) által DEDIKÁLT példány. ""Az Alkotmány" tekintetes szereksztőségének szíves ismertetés véget..." Bp., 1914., Galantai Gyula, 78+2 p. Papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől.
21467.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Méhely Lajos: A turáni eszmény. Bp., 1938, Held János, 25+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
21468.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Modern Magyar Könyvtár sorozat 3 kötete (Lovik Károly munkái): Lovik Károly: Őszi rózsa.; Okosok és bolondok.; Egy barátságos ház története. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 205+(3) p.; 239+(1) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, változó állapotban, kissé viseltes, kopottas borítókkal, az egyik kötet sérült gerinccel.
21469.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bözödi György: Székely bánja. Bp.,én.,MEFHOSZ.316p. Kiadói kopott félvászon-kötés, néhány lapon kis folt
21470.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21471.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21472.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Krúdy Gyula: Az utitárs. Bp., 1919, Franklin, 129 p. Első kiadás. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó tábla részben kissé vetemedett.
21473.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21474.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szávay Gyula: A két leánder és más ujabb versek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Debrecen, 1910, Debreczen Sz. Kir. Város, 132 p. Átkötött papírkötés, aranyozott lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
21475.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft