Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Salamon Ödön: Gondolatok és ötletek. Bródy Sándor előszavával. Bp., [1904], Emlékbizottság (ifj. Keller Ernő-ny.), 1 t.+ 145 p. Félvászon-kötésben.
21609.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

A Magyar Korona országainak 1899. évi külkereskedelmi forgalma. Magyar Statisztikai Közlemények. Új folyam. XXVI. köt. Bp., 1900. Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal (Athenaeum-ny.), 3 sztl. lev.+ 183 p. Kiadói egészvászon-kötés, enyhe kopással
21610.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Sólyom Janka versei. Ilyen szeretnék lenni... DEDIKÁLT! Bp., 1940, Athenaeum, 95 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21611.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Mécs László: Legyen világosság! Versek. Első kiadás! Bp., é. n., Athenaeum. 157 p. Kiadói papírkötésben Dedikált Forgách Gézának a Prágai Magyar Hírlap szerkesztőjének.
21612.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

21613.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

5 db horgolással kapcsolatos könyv
21614.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ágai Adolf: Porzó tárcza-levelei I-II. Bp., 1877, Athenaeum. Félvászon kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
21615.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Alibi hat hónapra: Füst; Kutyák, macskák; Kincs; Álom. Bp., 2014-2016. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21616.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Hasonmás kiadás. Kiadói egészbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói kartontokban.
21617.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gömöri Jenő Tamás: Érett élet ? Új versek. / dedikált Bp., 1943. Székely Ny. 48 p. Első kiadás! Borító nélkül
21618.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Novitzky N. László: Egyesült erővel. A Magyar Könyvnyomdászok ötvenévi szakszervezeti tevékenységének története. (Bp., 1912), Magyarországi Könyvnyomdászok és Betüöntők Segélyző-Egyesülete (Világosság-ny.), 559 p.+ 3 (színes mellékletek) t. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, a gerincen kisebb sérülésekkel.
21619.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bíró József: A modern grafológia. Bp.,[1930.],Pantheon, (Budapesti Hírlap-ny.), 279 p. 1. kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött elülső papírborítóval.
21620.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft