Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Heltai Jenő: A néma levente. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1936, Széchenyi Rt. (Athenaeum-ny.), 143+(1) p. Első kiadás. Átkötött félműbőr-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
21755.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Uri Geller: Görbüljek meg, ha nem igaz! Rendhagyó önéletrajz. ALÁÍRT példány! Bp., 1990, Háttér. Kiadói papírkötés.
21756.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Rudyard Kipling: Történetek az őserdőből. (Jungle book.) Ford.: Békési Gyula. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pallagi Gyula. Mühlbeck Károly képeivel. Bp., 1911, Athenaeum, 182+1 p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bejegyzésekkel.
21757.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21758.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Jókai Mór: A jövő század regénye I. rész II. kötet: Az örök harcz. II. rész. I. kötet: Az örök béke. Bp.,én.,Pfeifer Ferdinánd, 256+1 p.; 225+1 p. 4. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet elülső előzéklapja foltos.
21759.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21760.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21761.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dosztojevszkij: Sztjepancsikovo és lakósai. Ford.: Trócsányi Zoltán. Bp.,én.-,Genius, VIII+310+1 p. 3. kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21762.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21763.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21764.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bakos Attila: A Duna Evangéliuma - A magyar szakrális őstörténet feltárása. 2004, Mandala, kartonált papírkötés, jó állapotban.
21765.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21766.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft