Heltai Jenő: A néma levente. Vígjáték három felvonásban. Bp., 1936, Széchenyi Rt. (Athenaeum-ny.), 143+(1) p. Első kiadás. Átkötött félműbőr-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
Genius Kis Lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, kopottas állapotban.
Jókai Mór: A jövő század regénye I. rész II. kötet: Az örök harcz. II. rész. I. kötet: Az örök béke. Bp.,én.,Pfeifer Ferdinánd, 256+1 p.; 225+1 p. 4. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, az I. kötet elülső előzéklapja foltos.
Harry Lorayne: A szellem hatalmának titkai. (Secrets of Mind Power). A horvát nyelvű kiadást magyarra ford.: Kovács D. Géza. (Gépirat. Dedikált!) Bp., 1973, k.n., 221 p. Egészvászon-kötésben. A fordító, Kovács D. Géza egészoldalas dedikációjával.