Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Devecseri Gábor: Ál-állatkereskedő vagy Az Igaz Szerelem Diadala. Vigopera szövegnek szánt verses komédia. Bernáth Aurél rajzaival. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor (Nagyvárad, Grafika-ny.), 64 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
21768.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Erskine, John: A boldogtalan Villon boldog napjai. Ford.: Erdődy Elek. Bp., [1940], Hungária, 341+(3) p. A címlap Kaeszné Lukács Kata munkája. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
21769.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

21770.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

2 db Erdélyhez kapcsolódó kötet: Nyirő József: Uz Bence. Bp., 1936. Révai. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült gerinccel. + Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi multjából. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmives Céh díszkiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
21771.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

21772.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

Romain Rolland:Pierre és Luce Frans Masereel fametszeteivel Magyar Helikon, 1961. 126p. Számozott kiadás Félbőr kötésben.
21773.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ujabb kori ismeretek tára. Tudományok és politikai társas élet encyclopaediája. II. kötet. Pesten, 1850, Heckenast Gusztáv, VI+666 p. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzéssel.
21774.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Simonyi Béla: A beszéd. Bp., 1942, Stephaneum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21775.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

21776.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kelemen Béla: Német és magyar nagy kézi szótár I. Egészvászon kötés, sérült, hiányos.
21777.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Móra Ferenc: Aranykoporsó I-II. Móra Ferenc munkái jubileumi díszkiadás. Bp., Genius. Kiadói bőr kötés, sérült gerinc, kissé kopottas állapotban.
21779.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kapecz Zsuzsa (szerk.): Vaja László. Dr. Szigethy Anna (1948-2023) vezető főorvos, pszichiáter, addiktológus, neurológus, pszichoterapeuta, családterapeuta részére DEDIKÁLT példány! Vaja László által tervezett könyvjelzővel! 2011, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21780.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft