Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Alekszej Tolsztoj: Első Péter. Ford.: Németh László. Bp.,1960, Magyar Helikon. Kiadói festett egészbőr-kötésben, 914p.
21694.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Krúdy Gyula: Pest. 1916. Első kiadás. Békéscsaba, 1917, Tevan, 8+181+3 p. Első kiadás. Korabeli félvászon kötésben
21695.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21696.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21697.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21698.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Némethi Lajos: GriMaszk. Versek a színházról. (Dedikált!) Kaján Tibor rajzaival. Miskolc, 2010, Herendi 2004 Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Némethi Lajos (1951- ) által dedikált példány.
21699.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

21700.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21701.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Mikes Lilla: Kálmán György visszatér... ALÁÍRT! H.n., é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21702.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Sebestyén Károly Emlékek és tanulmányok.    Bp.. 1921. Pantheon. 159+(1) p. + 1 tábla. Megjelent 1500 számozott példányban, ez a 542-es, a szerző által aláírt példány. Kiadói egészvászon kötésben.
21703.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bánóczi Dezső: ,,Rendezte: Dr. Bánóczi Dezső". (Iratok, írások egy élet margójára.) Bp., 1943, szerzői kiadás (Springer Gusztáv-ny.), 246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
21704.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtárának czímjegyzéke XXX. 1905.- Budapesten, 1906. M. Kir. Egyetemi Ny. XIX. 209 l. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben minimális kopással, intézményi bélyegzővel
21705.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft