Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 490
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3370093
21706
496
A Magyar Királyi Tudomány-Egyetemi könyvtárának czímjegyzéke XXXII. 1907.- Budapesten, 1908. M. Kir. Egyetemi Ny. XXX. 213l. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben minimális kopással, intézményi bélyegzővel 3213684
21707
496
Kassák Lajos: Három történet. Bp.,(1935), Cserépfalvi, 308+4 p. Kiadói egészvászon-kötés. 3360630
21708
496
Szatmári Mór: Húsz esztendő parlamenti viharai. Bp., 1928, Amicus, 245+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal. 3373945
21709
496
Hegedüs Gyula: Komédia. Bp., 1914, szerzői kiadás (Tolnai-ny.), 1 (címkép) t.+ 238+(1) p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben. 3335807
21710
496
Valerie Pascal: Az ördög és tanítványa. Találkozás G. B. Shaw-val. Bp., 2008, General Press Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 3360400
21711
496
Heine, Heinrich: Németország. Faludy György átköltésében. Bp.,1945,Müller Károly, 99+5 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott, szakadozott borítóval. 3335852
21712
496
Szinnyei József: Magyar nyelvhasonlítás. Bp., 1920, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban. 3334317
21713
496
Rabindranath Tagore: Líra és bölcselet. I-II. köt. [Egy kötetben]. I.: Áldozati énekek. Ford.: Dr. Szentirmay Gizella. / A kertész. Ford.: Bartos Zoltán. II.: Növekvő hold. Ford.: Zsoldos Benő. / Szerelmi ajándék. - Szüret. Ford.: Bartos Zoltán. Bp., 1924, Pantheon, 128 p.; 135+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas, részben fakó borítóval, kissé sérült, fakó gerinccel, belül jó állapotban. 3378880
21714
496
Vogüé, E[ugéne] M[elchior] de : Az orosz regény I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Bp., 1908, MTA,4+252+3 p.; 224+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, Müller György-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel. 3223754
21715
496
Szerbhorvát-magyar szótár. Szerk.: Hadrovics László. Terra: Budapest, 1976. 688p. Kiadói vászonkötésben, jó állapotú. 3370186
21716
496
Radó Antal: Firdúsziból. Feridún és fiai. Bp. é. n. Lampel. XXIII. 125 p. 1 sztl. lev. Kiadói, dúsan aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapélekkel 3335632
21717
496
Tournier, Michel: Kispróza. Fordítói dedikációval. Bp.-Pécs, József Attila Kör-Jelenkor Kiadó. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft