Hegedüs Gyula: Komédia. Bp., 1914, szerzői kiadás (Tolnai-ny.), 1 (cím... https://www.darabanth.com/hu/496-Gyorsarveres/496.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2500112/Hegedus-Gyula-Komedia-Bp-1914-szerzoi-kiadas-Tolnai-ny-1-cimkep-tplus-238plus1-p-Elso~II3373945
3373945
21709
496
Leírás: Hegedüs Gyula: Komédia. Bp., 1914, szerzői kiadás (Tolnai-ny.), 1 (címkép) t.+ 238+(1) p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben.
: nagy_andras