Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

21633.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

21634.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Reviczky Gyula összes költeményei. Rendezte Koroda Pál. Bp., 1900., Athenaeum, 2+376 p. 2. kiadás. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21635.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Bitó László 4 műve. Mind a szerző, Bitó László (1934-2021) író, kutatóorvos által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példányok.   Istenjárás. Trianon trilógia I: hn., 1994, Aura. Kiadói papírkötés.;   A névtelen evangéliuma. Amely minden népet feloldoz az istengyilkosság förtelmes bűne alól. hn., 2011, Argumentum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.;  Boldogabb élet - jó halál. Eutelia - eutanázia. Emberi tényező. hn., 2005, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.;   A technopuccs-dosszié. Politikai krími. hn., 2007., Argumentum. Kiadói papírkötés.;
21636.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

A Reggeli Ujság mindentudó lexikona és idegenszavak szótára. I-II. köt. (Újvidék, 1941, Uránia), 1664 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a belső kötéstáblához ragasztott műanyag védőborítóval, viseltes állapotban, helyenként sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.
21637.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kaposy K. Ödön: Fedélzeten. Írta és rajzolta: - -. Bp., 1940, Uránia, (Otthon (Kis Iván)-ny.), 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, régi intézményi bélyegzésekkel.
21638.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Arany János összes munkái V. köt.: Arany János prózai dolgozatai. Bp., 1884, Ráth Mór, 4+548+XXXII p. 2. kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, a hátsó szennylap részben a borítóhoz ragadt.
21639.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

1854 Új Magyar Múzeum. Egyszersmind a Magyar Akadémia közlönyve. Kiadja Toldy Ferenc. IV. évf. III. füzet. Pest, 1854, Emich Gusztáv, 201-304 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos.
21640.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

21641.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1928 A Magyar Élet képes könyve. Ajándék a "Nemzeti Ujság" és az "Uj Nemzedék" előfizetőinek. Bp., 1928., Központi Sajtóvállalat, 288+4 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé kopott borítóval.
21642.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Lajtor László: Az igazi Ady. Bp., 1934., Historia,(Viktória-ny.), 31+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, bekötött papírborítókkal, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
21643.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21644.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft