Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Groom, Nigel: Parfümök. Bp, Glória. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21657.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
21658.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Elbeszélő költemény. DEDIKÁLT! Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, foltos, hajtott kiadói papír védőborítóban.
21659.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Dr. Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 (térkép kihajtható) t. Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
21660.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jókai Anna: Virágvasárnap alkonyán. Versimák. (Dedikált!) Bp., 2004, Széphalom Könyvműhely, 95+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, néhány lap kissé foltos. A szerző, Jókai Anna (1932-2017), a Nemzet Művésze címmel kitüntetett, kétszeres Kossuth-díjas és József Attila-díjas író- és költőnő által dedikált példány.
21661.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

21662.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Thackeray, [William Makepeace]: - - vig elbeszélései. Ford.: Balázs Sándor. I-II. köt. [Egybekötve]. Pest, 1869-1870, Kisfaludy-Társaság (Athenaeum-ny.), 238 p.; 301+(1) p. Első magyar nyelvű kiadás. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
21663.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Elbeszélés I. Napoleon háborús korából. Ford.: Baróti Lajos. Bp., é.n., Rozsnyai Károly. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
21664.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Tamás István: Összetartozás. Válogatott versek és prózák. DEDIKÁLT! Bp., 2001, Cserház Művész Kör. 120p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21665.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Francois Rabelais: Gargantua és Pantagruel. (Szemelvények.) Vál., bevezetővel, jegyzetekkel, összekötő szöveggel ellátta és a ford. ellenőrizte: Győry János. Ford.: Benedek Marcell. Csernus Tibor illusztrációival. A színes előzéklap Győry Miklós, az iniciálék Kálmán Klára munkái. Bp.,1954, Szépirodalmi, 282 p.+ 6 t. Kiadói félvászon-kötésben.
21666.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Göckel, Claudia: Szállodai levelezés 5 nyelven. 2007, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21667.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vörösmarty minden munkái V. kötet. [Benne Csongor és Tünde, valamint Kincskeresők.] Pest, 1863., Ráth Mór, 4+315+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
21668.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft