Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

21669.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Petőfi Sándor. A verseket vál.: Nemes G. Zsuzsanna. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap, 44 sztl. lev. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis ázásnyomokkal.
21670.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Himfy-Album. A Pesti Napló 1900. évi karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Zilahi Kiss Béla, Kisfaludy Sándor, Berczik Árpád és Londesz Elek írásaival. Bp., 1900, Pesti Napló, 1 (címkép) t.+ XLVIII+144 p.+ 8 (közte egy színes litográfia) t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, valamint egy színes képtáblával illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált Gottermayer egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
21671.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21672.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21673.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wodehouse, [Pelham Grenville]: Köszönöm, Tóbiás! Ford.: Várady György. Bp., [1941], Széchenyi Irodalmi és Művészeti R.T., 271 p. Első magyar nyelvű kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kis lapszéli sérüléssel.
21674.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21675.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21676.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tóth Ervin: Székely János (1924-1965). Alföldi nyomda 1968, Készült 2500 példányban, beragasztott képekkel. 18p.
21677.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Medveczky Bella: Vihar. Bp., Pallas. A borítókép Gebhardt grafikája. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
21678.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Michael Stapleton: The Cambridge Guide to English Literature. London, 1983, Book Club Associates. 992 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
21679.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szerb Antal: Utas és holdvilág. Bp., 1964., Magvető, 261+3 p. A borító Csillag Vera (1909-1997) tervezőgrafikus, könyvművész. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
21680.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft