Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Cox György: Görög regék. Bp., 1897, Franklin. 440p. Kiadói festett egészvászon kötés, foltos, kopottas állapotban.
21645.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Seyfried Károly dr. Gazdasági Ügyirálytan. Útmutató a gazda üzleti és polgári életében előforduló irományok fogalmazására és készítésére. Kassa, 1905. Vitéz A. 344p. Korabeli, kissé sérült félvászon kötésben, kissé foltos lapokkal
21646.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető az élet különféle viszonyai közt és elmés mulattató kisebb és nagyobb társas összejöveteleknél. Bp.,1883,Méhner Vilmos, 328+8 p. Aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon bejegyzésekkel, két kijáró lappal.
21647.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Régi magyar énekek. Közzéteszi Somogyi Antal. Arad, 1873, Réthy Lipót. REPRINT! Kiadói kissé foltos papírkötés, egyébként jó állapotban.
21648.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Vörösmarty Mihály: Gondolatok a könyvtárban. Bp., én., Amicus, 31 p. Bibliofil! "Ezt a könyvecskét 1920 karácsonyára az Amicus kiadóvállalat megbízásából Pápai Ernő nyomta. Készült 300 példányban merített papíron. Könyvkereskedői forgalomba nem került; a Magyar Bibliofil Társaság és az "Amicus" barátai kapták karácsonyi ajándékul." Kiadói papírkötés, foltos.
21649.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szentkuthy Miklós: Cicero vándorévei. Regény. A szöveget gondozta, sajtó alá rendezte: Tompa Mária.A szerkesztő, a Szentkuthy-hagyaték kezelője, Tompa Mária (1936- ) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány, dátumozott példány. Bp.,1990,Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21650.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21651.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Chesterton: Muzsika. Válogatott versek. Raics István fordításában. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
21652.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kunszery Gyula: Vegyétek és igyátok. DEDIKÁLT! Bp., Singer és Wolfner. 80p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21653.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Íves Könyvek 9.: Ószabó István: Pusztavég. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (7./300) példány.
21654.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

EAD. Anton Wildgans szonettei. Bp., 1928, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet, 36p. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21655.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bezerédj Zoltán: Arccal az osztály felé. Egy tanár jegyzetei. Vörösmarty Kör 9 Magyar Szépírók. München,1960,Amerikai Magyar Kiadó, 106+1 p. Első emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
21656.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft