Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Lautréamont: Maldoror énekei. Bajomi Lázár Endre utószavával. Ford.: Bognár Róbert. Lyra Mundi. Bp.,1988., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21500.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A csillagok örökké élnek. Inkey Tibor színészportréi. 1998, Múzsák. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 128p.
21501.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csuday Jenő: Világtörténelem. Szombathely, 1885, Özv. Seiler Henrikné, sérült egészvászon kötés + Dreisziger Ferencz et al: Olvasókönyv a gazdasági- és általános ismétlő-iskolák használatára. Bp., 1899, Szent István Társulat, kopott félvászon kötés.
21502.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

21503.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei. Számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Szerk.: Salusinszky Imre. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. 240 p.+ 6 t. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko A. egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott, dombornyomott díszítésű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
21504.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

József Attila: Költészet és nemzet. Vál. és sajtó alá rend.: Sándor Pál. Dokumentum Könyvek. Bp., [1941], Nádor-ny., 63+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón sérülésekkel.
21505.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Gróh Gyula - Organikus chemia             Bp., 1923: Németh József Könyvkereskedése 187p. Kiadói sérült papőírborítóval
21506.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1922 Balázsdy Marcell: Élet és halál ura - tövises utakon a boldogság felé 3 füzet ponyva 53-60. füzetek
21507.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10

Riedl Frigyes hagyatékából. Bp., 1922, Minerva. 100/51. számozott példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21508.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21509.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kovács Dénes: Góbé mesék. Bp., Szent István Társulat. Nagy Sándor címlapjával, szecessziós egész oldalas és szövegközti rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kopottas, sérült állapotban, könyvtest sérült.
21510.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Anekdoten-Lexicon. Zu gunsten des Franz Josef Waisenhauses. Havi Füzetek. Bp., [1904], Dvorzsák János, 445+(3) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, a gerincnél kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
21511.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft