Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

21355.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Parkinson, Richard: Az egyiptomi hieroglifák zsebkönyve. Hogyan olvassuk és írjuk? Bp., 2015, Partvonal. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21356.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Vas Gereben kis képes naptára 1855-ik évre. Második évi folyam. Pest, 1854, Landerer és Heckenast, 8 sztl. lev.+ 31-64 p.+ 2 sztl. lev. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült borítóval, foltos lapokkal, hiányos. (Ritka!)
21357.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

21358.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

21359.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Sipulusz (Rákosi Viktor): Fantasztikus történetek. + Derüs históriák. (2 kötet). Bp., [1918-1919], Vidám Könyvtár (Révai-ny.), 79 p.; 80 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítókkal, helyenként kissé sérült, foltos, kijáró lapokkal.
21360.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Horváth Sándor: Falum arca. A szerző által ALÁÍRT példány! Karcolatok I. Keszthely, 1934., Nádai, 58+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal, kijáró lapokkal.
21361.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Péterfy Tamás: Góbéságok. Kacagtató székely históriák és elbeszélések. Bp., 1902,"Pátria", 156+4 p. Bekötött eredeti elülső borítóval, körbevágott! Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, körbevágott.
21362.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Horváth János: Kisfaludy Károly és íróbarátai. A szerző, Horváth János (1878-1961) Kossuth-díjas irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány! Irodalomtörténeti tanulmányok. Bp., 1955, Művelt Nép, 182 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. Megjelent 2500 példányban.
21363.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Jósika Júlia: Való és költött. Novellák és vázlatok gyűjteménye. I-II. kötet. Pest, 1863, Heckenast Gusztáv,4+230+1 p.; 4+222+1 p. 1. kiadás. III kötetben teljes. Kiadói papírkötések, az I. kötet elülső borítója leszakadt, a kötése szétvált, a borítója sérült. Az I. kötet felvágatlan lapokkal.
21364.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

21365.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Müller Lajos: Az illem- és táncztan egyetemes kézikönyve. A legbiztosabb tanácsadó szülők, nevelők, tanintézetek, tanítók, tanulók, s a tánczművészet kedvelői számára. Bp.,én.,Aigner Lajos, (Fanda József-ny.), 195 p. Szövegközti és egészoldalas fametszetekkel illusztrált. Átkötött félbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
21366.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft