Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Gyurátz Ferenc: Hősök kora. Két elbeszélés a szabadságharcok idejéből. Szentgotthárd, 1911, Wellisch Béla. 95 p. Eggészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21524.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Camille Flammarion: Uránia. Bieler, Gambard és Myrbach eredeti rajzaival. Bp., 1890, Légrády, második kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, folttal, kissé laza könyvtest.
21525.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21526.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vidor Dezső: A színpadi rendező és munkája. Bp., 1906, Ifj. Nagel Ottó, félvászon kötés.
21527.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Farkas Károly: Megfigyelések a menetjegyirodában. Számozott (121./300), a szerző által aláírt példány! Bp., 1942, szerzői kiadás (Globus-ny.), 128 p. Harmadik, bővített kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
21528.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vörösmarty Mihály összes költeményei. Szerk.: Gyulai Pál. 5 köt. Bp., é.n., Méhner Vilmos. 461p. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban
21529.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21530.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

A magyarországi első biztosítási napok emlékkönyve 1941. Bp., [1942], Biztosító Intézetek Országos Szövetsége, 255+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült, részben szétváló fűzéssel.
21531.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Wells, [Herbert George]: Önéletrajz. Ford.: Pálóczi Horváth György. Bp., [1935], Athenaeum, 495+(1) p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
21532.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Méreyné Juhász Margit: Meótiszi ének. Történeti regény a VI. századból. Csikós Tóth András rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyvei III. évf. 3. sz. Bp., [1936], Magyar Könyvbarátok (Kir. M. Egyetemi Ny.), 296 p. Kiadói egészvászon-kötés.
21533.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

[Villon, Francois]: A szegény Villon tíz balladája és A szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula rajzaival. Bp., [1943], Singer és Wolfner, 71+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
21534.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szilárd János - Undi Imre: Szép vagy, diákélet!... Bp., 1936, Renaissance, 173+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel,
21535.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft