Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 490
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3367894
21718
496
Shakespeare album. Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. (Bp., 1910), Hornyánszky-ny., 1 (címkép) t.+ 132 p.+ 12 (színes, feliratozott hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott, dombornyomott Shakespeare-portréval díszített egészvászon-kötés, kis kopásokkal 3373031
21719
496
Balzac, [Honoré de]: Pajzán históriák. Ford.: Adorján Mihály. Bp., 1960, Magyar Helikon, 485+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. 3358714
21720
496
Berkó Pál - Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, kopottas állapotban. 3317252
21721
496
Katona László - Katona Dávid: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. III. rész: Beszédírás. A kereskedelmi gyorsírás rövidítéseivel és diktálókönyvvel. Szeged, 1934, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó R.T. Átkötött félvászon-kötésben, körbevágott, helyenként kissé foltos lapokkal. 3355658
21722
496
Illyés Gyula élete képekben. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3356939
21723
496
Nagy Sándor. Egy fiatal élet rapszódiája. Debrecen, 1925. Nagy Károly és Társai. 256p. Kiadói, enyhén sérült papírborítóval. Dedikált ! 3319565
21724
496
Bodoky Tamás: Túlkapások. Tényfeltáró újságírás. Göbölyös Soma-díj 2008. 2008, Elektromédia Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3378718
21725
496
Cs. Szabó László: Erdélyben. Bp., Nyugat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 3355170
21726
496
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel és ellátta: - -. Bp., 1929, Sárkány-ny. Kiadói papírkötés, sérült, részben szétvált gerinccel. Felvágatlan lapokkal. 3378723
21727
496
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 3332394
21728
496
Fehér Béla: Zöldvendéglő, Törökméz, Romfürdő. DEDIKÁLT! Bp., 1999, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. 3379027
21729
496
Móra Ferenc emlékezete : 1879-1934. Bp., 1934., Móra Ferenc Emlékbizottság, 79+1 p.+6 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel. + Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. II. kötet. A borító rajza Fáy Dezső munkája. Bp.,1928,Lantos Rt.,(Kunossy-ny.),246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos, kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft