Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

21718.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Balzac, [Honoré de]: Pajzán históriák. Ford.: Adorján Mihály. Bp., 1960, Magyar Helikon, 485+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
21719.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Berkó Pál - Fehér Béla: Ki mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, kopottas állapotban.
21720.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Katona László - Katona Dávid: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. III. rész: Beszédírás. A kereskedelmi gyorsírás rövidítéseivel és diktálókönyvvel. Szeged, 1934, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó R.T. Átkötött félvászon-kötésben, körbevágott, helyenként kissé foltos lapokkal.
21721.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21722.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Nagy Sándor. Egy fiatal élet rapszódiája. Debrecen, 1925. Nagy Károly és Társai. 256p. Kiadói, enyhén sérült papírborítóval. Dedikált!
21723.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bodoky Tamás: Túlkapások. Tényfeltáró újságírás. Göbölyös Soma-díj 2008. 2008, Elektromédia Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21724.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Cs. Szabó László: Erdélyben. Bp., Nyugat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21725.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel és ellátta: - -. Bp., 1929, Sárkány-ny. Kiadói papírkötés, sérült, részben szétvált gerinccel. Felvágatlan lapokkal.
21726.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21727.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Fehér Béla: Zöldvendéglő, Törökméz, Romfürdő. DEDIKÁLT! Bp., 1999, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
21728.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Móra Ferenc emlékezete : 1879-1934. Bp., 1934., Móra Ferenc Emlékbizottság, 79+1 p.+6 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel. + Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. II. kötet. A borító rajza Fáy Dezső munkája. Bp.,1928,Lantos Rt.,(Kunossy-ny.),246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos, kopott borítóval.
21729.

Móra Ferenc emlékezete : 1879-1934. Bp., 1934., Móra Ferenc Emlékbizottság, 79+1 p.+6 t.
Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel. + Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. II. kötet. A borító rajza Fáy Dezső munkája. Bp.,1928,Lantos Rt.,(Kunossy-ny.),246 p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, foltos, kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft