Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

A Jordánszky-codex töredékei. Volf György előszavával. Különlenyomat a Régi Magyar Nyelvemlékek V. kötetéből 1888. Bp., 1913, MTA. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, jó állapotban.
21731.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21732.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Kemény Simon: Így élem világom. Bp., 1922, Athenaeum. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
21733.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ottlik Géza: Buda. Bp., 1993, Európa. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
21734.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., Athenaeum. 3. kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21735.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

21736.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Karinthy Frigyes: Ó nyájas olvasó! (Mindenféle dolog). Második kiadás. Bp., Dick Manó. 223p. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21737.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kazareczki Noémi: Egy művészházaspár a 20. századi Magyarországon. Bertha István és Szirmay-Kalos Margit életútja. A szerző, Kazareczki Noémi által DEDIKÁLT! Szécsény, 2010, Kubinyi Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben.
21738.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21739.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Vörösmarty Mihály: Zalán futása. Tizenkét képpel. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 224 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal
21740.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Íves Könyvek 6.: Restár Sándor: A folytonosság fekete doboza. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (260./300) példány.
21741.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Gyulai Pál: Hadnagy uram! - - legszebb költeményei. Magyar Könyvek. Bp., [1941., Franklin, 60 p. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a könyvtest elvált a borítótól.
21742.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft