Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 490
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3378542
21731
496
A Jordánszky-codex töredékei. Volf György előszavával. Különlenyomat a Régi Magyar Nyelvemlékek V. kötetéből 1888. Bp., 1913, MTA. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, jó állapotban. 3146108
21732
496
Szabó Dezső: Az egész látóhatár III. köt. Tanulmányok. Bp.,én.,Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval III. kötetben teljes. 3378561
21733
496
Kemény Simon: Így élem világom. Bp., 1922, Athenaeum. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban. 3371920
21734
496
Ottlik Géza: Buda. Bp., 1993, Európa. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. 3335572
21735
496
Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., Athenaeum. 3. kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 3190681
21736
496
Tony Blair: Új-Britannia. Ahogy én képzelem. é.n, Pécs, Alexandra, kartonált papírkötés. 3335577
21737
496
Karinthy Frigyes: Ó nyájas olvasó! (Mindenféle dolog). Második kiadás. Bp., Dick Manó. 223p. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 3199645
21738
496
Kazareczki Noémi: Egy művészházaspár a 20. századi Magyarországon. Bertha István és Szirmay-Kalos Margit életútja. A szerző, Kazareczki Noémi által DEDIKÁLT! Szécsény, 2010, Kubinyi Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötésben. 3229871
21739
496
Jack London: A vadon szava. Ford.: Bartos Zoltán. Bp.,én.,Athenaeum, 168+1 p. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, foltos. 3370165
21740
496
Vörösmarty Mihály: Zalán futása. Tizenkét képpel. Bp., 1886, Méhner Vilmos, 224 p. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Aranyozott egészvászon-kötésben, kis kopásnyomokkal 3360183
21741
496
Íves Könyvek 6.: Restár Sándor: A folytonosság fekete doboza. Bp., 1996, Nyomdacoop, 32 p. Kiadói papírkötés. Számozott (260./300) példány. 2934199
21742
496
Gyulai Pál: Hadnagy uram! - - legszebb költeményei. Magyar Könyvek. Bp., [1941., Franklin, 60 p. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a könyvtest elvált a borítótól. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft