Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 490
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3125694
21743
496
Alekszandr Gerskovics: Az én Petőfim. (Cikkek és tanulmányok). Bp., 1979, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3800 példányban. 3318722
21744
496
Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 3318728
21745
496
Faludy György: Pokolbéli víg napjaim. Bp., 1989, Magyar Világ. Kiadói papírkötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. 3373791
21746
496
Bendetz Móric: Grafológia a gyakorlatban. Bp., [1943], Dr. Bendetz és Társa, 220 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. 3209444
21747
496
Fried István Az érzékeny neoklasszicista - Vizsgálódások Kazinczy Ferenc körül Kazinczy Ferenc Társaság, 1996 + Miklós Róbert - Kováts Dániel Tompa Mihály költői útja Kazinczy Ferenc Társaság, 1991 Kiadói papírkötésben 136p. 3317223
21748
496
Ámon Ágnes: Örök hívás. Versek. (Dedikált!) Bp., 1943, szerzői kiadás (Ráth Tivadar-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, hiányzó elülső borítóval. A szerző által dedikált példány. 3358981
21749
496
Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. 2918149
21750
496
Sárkány József (szerk.): XIX. Országos Kerámia Biennálé. Pécs, 2006, Janus Pannonius Múzeum.x. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3301131
21751
496
Ruva Farkas Pál: Fújj a szél rongyos kabátom. Novelláskötet. hn., 2016, Cigány Írószövetség és Nemzeti Művelődési Társaság. Kiadói papírkötés. 3355930
21752
496
Encyclopaedia Hungarica I-III.+IV. Kiegészítő kötet. Szerk.: Bagossy László. Budapest, 1992-1998, Hungarian Ethnic Lexicon Foundation-Magyarságtudat Lexikon Alapítvány. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Jó állapotban. 3229727
21753
496
Sinka István: Vád. Versek. Bp., 1940, Magyar Élet, 262+(2) p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, . 3114015
21754
496
Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft