Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Lőrinczy György: A bujdosók. Történeti elbeszélés. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1902], Singer és Wolfner, 194+(6) p.+ 4 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, az előzéklapon kivágásból eredő hiánnyal, helyenként kissé foltos lapokkal.
21621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Danny Sugerman: The Doors. The Illustrated History. New York, 1983, William Morrow and Company. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21622.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

21623.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Románné Goldzieher Klára: Ki vagy? Megmondja az írás. A grafológia kézikönyve. Az emberi alkotás regényei. [Bp., 1944.], Béta, 356 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
21624.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ady Endre 2 db kötet Vér és arany. 3. kiadás.,. Bp., 1910. Nyugat. Kiadói papírkötés, kissé foltos, Illés szekerén. 2. kiadás, 1911. Hiányos gerincű vászonkötésben
21625.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Babits Mihály: Versenyt az esztendőkkel! Új költemények (1928-1933) (Budapest), 1933. Nyugat-kiadás (Révai Irodalmi Intézet ny.) 128 p. Első kiadás. Aranyozott, enyhén fakult kiadói egészvászon kötésben.
21626.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Rubinyi Mózes: Mikszáth Kálmán stílusa és nyelve. Bp., 1910, Révai (Pallas-ny.), 246 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.
21627.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] A szerző, Gulácsy Irén (1894-1945) írónő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21628.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21629.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

21630.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

A nyolcvanéves Pesti Napló ajándékalbuma. 1850-1930. Bp., 1930, Athenaeum, VIII+240 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Mednyánszky László műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, foltos lapokkal.
21631.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

21632.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft