Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

dr. Szemere Samu: Giordano Bruno. Bp., 1917 MTA. 391p. Aranyozott egészvászon sorozatkötésben,
21681.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Arany János: Toldi. Toldi estéje. A kötet összeáll. és az előszót írta Dánielisz Endre. Az előszó írója, Dánielisz Endre (1925-2023) irodalomtörténész. Kolozsvár-Napoca, 1976, Dacia. Kiadói kartonált papírkötés.
21682.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kányádi Sándor: Valaki jár a fák hegyén. - - egyberostált versei. Kolozsvár - Bp., 1997, Polis - Magyar Könyvklub, 453+1 p. Kiadói papírkötés.
21683.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21684.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kányádi Sándor válogatott versei. Válogatott Tarján Tamás. Bp., 2000, Holnap, 119+1 p. Kiadói kartonált papírkötés.
21685.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kányádi Sándor: Felemás őszi versek. Pécs, 2002, Jelenkor, 163+5 p. A borítón Szász Endre festőművész Kányádi Sándorról készült portréjával. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21686.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dezső Lipót: Magyar hazám. Három cserkész barangolása Magyarországon. A magyar tanulók számára írta és a képanyagot összeáll.: - - . A. Szabó Károly rajzaival. Szombathely-Bp., [1935], Martineum Rt. - Globus-ny., 84 p.+ 80 (fekete-fehér képek) t. 1. kiadás. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
21687.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21688.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21690.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bölöni Farkas Sándor: Nyugati utazás * Napló. 1984, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21691.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21692.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mécs László: Élőket nézek! Versek. Számozott, 4432. számú, kézzel számozott példány. A szerző, Mécs László (1895-1978) költő saját kezű aláírásával, Bajor Ágost ex libris-ével. Bp., [1938], Magyar Katolikus Írók, 146+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21693.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft