Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 490

Ifj. Fazekas László: Tollal és szóval. (Dedikált!) Solt, 2008, szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerző által dedikált példány.
21781.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kiss Jenő: A magyar könyvtárak. Bp., 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21782.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

21783.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

21784.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

21786.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete István: Hajnal Badányban. Győry Miklós rajzaival. Bp.,1974,Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott papírkötés.
21787.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Párkány László: Tolnay Klári. egy szám első személyben. DEDIKÁLT. 1991, Codex Print. Kiadói papírkötés.
21788.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

21789.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

B. Eötvös József: Gondolatok. A hátrahagyott kéziratokból bővített negyedik kiadás. Bp., 1886, Ráth Mór, 4 sztl. lev.+ IV+475 p. Átkötött félbőr-kötésben, kopott, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylapon viaszfoltokkal, néhány kissé foltos lappal.
21790.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

21791.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

21792.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Molnár Géza: Az elpazarolt birodalom. DEDIKÁLT! Bp.,1986., Szépirodalmi. A borító és kötésterv Würtz Ádám munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső táblán törésnyommal.
21793.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft