Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 377

Flaubert, Gustave: Három mese. Bp., 1965. Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás, egészbőr kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
20888.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Mészöly Miklós: Jelentés öt egérről. Bp., 1967, Magvető, 294+1 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
20889.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

De Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989. Pallas. 155p. Kiadói papírkötésben Erotikus
20890.

De Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989. Pallas. 155p. Kiadói papírkötésben
Erotikus

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Cs. Szabó László: Levelek a száműzetésből. Magyar Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Országos Területi Szövetségének Könyvtára. Bp., é.n. (cca 1940), Franklin-Társulat, 204+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
20891.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Tolnai Vilmos (szerk.): Magyarító szótár a szükségtelen idegen szavak elkerülésére. Bp., 1928, Eggenberger, 339 p. Második, bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel.
20892.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

[Szigetvári Iván]: A százéves Petőfi. [Bp., 1922, Székási Sacelláry Pál], 1 sztl. lev.+ 272 p. Egyetlen kiadás. Átkötött félbőr-kötésben, viseltes borítóval és gerinccel, hiányzó címlappal.
20893.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20894.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője. Mikszáth Kálmán uj sorozat. Bp.,én.,Révai, 4+324+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
20895.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ken Dean: Queen. Képes albuma: Kegyelettel és tisztelettel Freddie Mercury (1946-1991) emléke előtt. Ford.: Tótisz András. 1992, Cabaret. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, javítással.
20896.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

20897.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Villon: Hagyaték. A kis testamentum. Le Lais. Telekes Tamás grafikáival illusztrált. hn., én., Rendszerház Kft. Kiadói egészbársony-kötés, kissé kopott borítóval, 41x30 cm.
20898.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Szabó Lőrinc kisebb műfordításai. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 402+1 p. "Várnai Zseni: Katonafiamnak" c. versmásolatot ragasztottak az elejére. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos, szakadt, kissé sérült borítóval, az elülső tábla felső sarkán kis hiánnyal.
20899.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft