Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 377

20864.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Vörösváry László: Forgácsok. (Dedikált!) Bp., 1975, szerzői kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban. A szerző, Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó által dedikált példány.
20865.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20866.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

20867.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

20868.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Rákos Sándor: Az eb válaszol. (Dedikált!) Bp., 1949, Egyetemi Nyomda NV., 41+(3) p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. A szerző, Rákos Sándor (1921-1999) költő, esszéíró, műfordító által Tardos Tibor (1918-2004) író, műfordító, forgatókönyvíró részére dedikált példány.
20869.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Babos Kálmán: Közhasznu magyarázó szótár a nyelvünkben gyakrabban előforduló idegen szavak és szólások megértésére és helyes kiejtésére. Bp.,én., Franklin,2+328 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal, a címlapon címkenyommal, valamint a könyvben bélyegzésekkel.
20870.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szentiványi Jenő: A kőbaltás ember. Sebők Imre rajzaival. (Könyvbarátok Kis Könyvei VI. évf. 2. sz.) Bp., [1937], Magyar Könyvbarátok (K. M. Egyetemi Ny.), 229+(3) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20871.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Czigány György: 80 nyár. DEDIKÁLT! Bp., 2011, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
20872.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Bp., é.n., Révai, 345+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
20873.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Czakó Gábor - Juhász Zoltán: Beljebb a magyar észjárásba. Az egyik szerző, Juhász Zoltán ALÁÍRT példány! Bp., 2010,Gelbert-ny. CD-rommal. Kiadói kartonált papírkötés.
20874.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gáll Endre: Vitorlázás. Versenyszabályok, szabálymagyarázatok, taktikai megoldások. Összeáll.: - -. Bp., 1956, Sport, 248 p.+1 (nemzetközi jelző lobogók, kétoldalas) t. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
20875.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft