Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 377

Malonyay Dezső: A Csák nemzetség. Regény. Universális Könyvtár. Bp.,én. [191?],Singer és Wolfner, 192 p. Kiadói egészvászon-kötés, Wolfner Ignác-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
20876.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20877.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

20878.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Genius kiadás 4 db kötete. Oscar Wilde: Tanulmányok. Oscar Wilde: Művészet és dekoráció. Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. Oscar Wilde: Szerelemből a királyért! borítón sérüléssel.
20879.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szlovákiai magyar füzetek. Szerk.: Esterházy János és Aixinger László. 1943/1944. 1-6. szám. (Teljes évfolyam).  1. Mayer Imre: Szlovákia neves magyar szülöttei III. füzet. 2. Sztáray Antal: A keleti végekről. 3. Szalatnai Rezső: Móricz Zsigmond Szlovákiában. 4. Mártonvölgyi László: Szerelemfa a csitári hegyek alatt. 5. Dallos István: Lakzi a Palócföldön. 6. Három ifjú költő: Válogatott költemények.  Pozsony, 1943, Toldy Kör (Litera-ny.) Kiadói tűzött papírkötés, túlnyomórészt jó állapotban. Eredeti, kissé sérült kiadói papírszalaggal. (Ritka!)
20880.

Szlovákiai magyar füzetek. Szerk.: Esterházy János és Aixinger László. 1943/1944. 1-6. szám. (Teljes évfolyam).

1. Mayer Imre: Szlovákia neves magyar szülöttei III. füzet.
2. Sztáray Antal: A keleti végekről.
3. Szalatnai Rezső: Móricz Zsigmond Szlovákiában.
4. Mártonvölgyi László: Szerelemfa a csitári hegyek alatt.
5. Dallos István: Lakzi a Palócföldön.
6. Három ifjú költő: Válogatott költemények.

Pozsony, 1943, Toldy Kör (Litera-ny.) Kiadói tűzött papírkötés, túlnyomórészt jó állapotban. Eredeti, kissé sérült kiadói papírszalaggal. (Ritka!)

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
11

Sophokles: Oidipus Király. Oidipus Kolonosban. Ford. és bev. Babits Mihály. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp., 1942., Parthenon, 4+218+2 p. Magyar és görög nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20881.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

John Gray Mars és Vénusz újrakezdi, Bp., 1998 Trivium Kiadó Kiadói papírkötés. 347p.
20882.

John Gray Mars és Vénusz újrakezdi, Bp., 1998 Trivium Kiadó
Kiadói papírkötés. 347p.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Emőd Tamás versei. Nagyvárad, é.n. [1944?], Petőfi Nyomda, 334+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel.
20883.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 50 példányban.
20884.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Réz András: Válogatott szorongásaim. DEDIKÁLT! Bp.,2003., Ulpius - Réz és Tsa. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
20885.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Nemes László: Menekülők. DEDIKÁLT! Bp., 1987, Háttér. Kiadói papírkötés.
20886.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ungvári Tamás: Lezáratlan nyomozás. A szerző, Ungvári Tamás (1930-2019) Széchenyi- és József Attila-díjas író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész által dedikált példány. Bp., 2004, Ulpius-ház, 375+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20887.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft