Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3125691
20937
490
Jordáky Lajos: Kovács Katona Jenő. Emberi kérdés. Balogh Edgár előszavával. Testamentum. Bukarest, 1977, Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. 3297367
20938
490
Barta Tamás - W. Barna Erika: Üzleti kommunikáció és etika. Bp., 2002., Zsigmond Király Főiskola. Kiadói papírkötés. 3336814
20940
490
Szentmihályi Szabó Péter: Nostradamus Hungaricus avagy Nostradamus jóslatai Magyarországról. Bp., 1996, Aqua. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3050671
20941
490
Sokágú termőfa. Riportok a testvériség mindennapjairól. Bukarest, 1986,Kriterion. Kiadói papírkötés. 3105015
20942
490
Balázs Ferenc: Bejárom a kerek világot. (1923-1928). A bevezető tanulmányt írta és a jegyzeteket összeáll.: Mikó Imre. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói papírkötés. 3205011
20943
490
Csukás István: Petőfi a szlovákoknál. Bratislava/Pozsony, 1979, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 3336141
20944
490
3 db Bárczy János kötet: Vádindítvány. Bp., 1982, Magvető. Kiadói enyhén sérült papírkötés. + Egy m. kir. százados bizalmas feljegyzései Bp., 1981, Magvető. Kiadói sérült papírkötés, intézményi bélygezővel. + A magyar Mölders. Bp., 1984, Magvető. Kiadói papírkötés. + Lengyel József: Szembesítés. Bp., 1988., Magvető. Kiadói papírkötés. 3336320
20945
490
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Válogatás. Válogatta és szerkesztette Szalay Károly. Bp., 1998, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés. 3314755
20946
490
Farkas Gyula: Mécs László. Kortársaink sorozat. Bp., é.n., Studium, papírkötés, elvált könyvtest. 3315205
20947
490
Bródy Sándor: Éjszaka. Első kiadás! Bp., 1893. Magyar Ny., félvászon kötés. Kötés kissé laza. 3361417
20948
490
Kárpáti Aurél: A kételkedő kritikus. Kultura és Tudomány 61. Bp., [1928], Franklin-Társulat, 203+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban 3362264
20949
490
Schöpflin Aladár: Írók, könyvek, emlékek. Kultura és Tudomány. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 135+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft