https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 377

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Villányi László 4 műve: Az alma íze, Egy másik élet, Vivaldi naplójából, Volna a szerelem. Mind a négy a szerző, Villányi László (1953-) József Attila-díjas költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. [Bp.], 1994-2006, Orpheusz. Kiadói papírkötés, kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartonált papírkötések.
1
21064.

Villányi László 4 műve: Az alma íze, Egy másik élet, Vivaldi naplójából, Volna a szerelem. Mind a négy a szerző, Villányi László (1953-) József Attila-díjas költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. [Bp.], 1994-2006, Orpheusz. Kiadói papírkötés, kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartonált papírkötések.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antológia Ady Endre verseiből. Összeáll.: Szabó Lőrinc. Bp., én.,Athenaeum, 264 p. Aranyozott egészvászon-kötés, 1932-es ajándékozási sorokkal, jó állapotban.
1
21065.

Antológia Ady Endre verseiből. Összeáll.: Szabó Lőrinc. Bp., én.,Athenaeum, 264 p. Aranyozott egészvászon-kötés, 1932-es ajándékozási sorokkal, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Paál Jób: Riportok. DEDIKÁLT! [Bp.], 1943, Szerzői, (Nagyvárad, Grafika-ny.) 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal, foltos.
1
21066.

Paál Jób: Riportok. DEDIKÁLT! [Bp.], 1943, Szerzői, (Nagyvárad, Grafika-ny.) 3. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó borítékkal, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Baley Endre: Létszonettkoszorú. Szarka Hajnalka illusztrációival. A szerző, Baley Endre (1962-) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Napkút. Kiadói papírkötés.
1
21067.

Baley Endre: Létszonettkoszorú. Szarka Hajnalka illusztrációival. A szerző, Baley Endre (1962-) író, költő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Napkút. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ráskai Ferenc: Dunai éjszakák. Bp., 1923, Légrády, 203+(1) p. Első kiadás. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, a borítón ázásnyomokkal, sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
1
21068.

Ráskai Ferenc: Dunai éjszakák. Bp., 1923, Légrády, 203+(1) p. Első kiadás. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, a borítón ázásnyomokkal, sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Alföldy Jenő: Koppintások. Irodalmi paródiák és utánzatok. A szerző, Alföldy Jenő (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1992, Szerző. Kiadói papírkötés.
1
21069.

Alföldy Jenő: Koppintások. Irodalmi paródiák és utánzatok. A szerző, Alföldy Jenő (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus, szerkesztő által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 1992, Szerző. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kiss Gyula: Béke. Évek és tüzek. Illyés Gyula előszavával. A szerző, Kiss Gyula (1917-2003) író, költő, szociográfus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Mezőkövesd, 1992, Mezőkövesdi Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés.
1
21070.

Kiss Gyula: Béke. Évek és tüzek. Illyés Gyula előszavával. A szerző, Kiss Gyula (1917-2003) író, költő, szociográfus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Mezőkövesd, 1992, Mezőkövesdi Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vajda Mária: Hol a világ közepe? (Parasztvallomások a szerelemről.) Kecskemét, 1988, Forrás Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
21071.

Vajda Mária: Hol a világ közepe? (Parasztvallomások a szerelemről.) Kecskemét, 1988, Forrás Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Oláh Tamás: Üzenet, Fényrajzok. Mind két mű a szerző, Oláh Tamás (1944-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2016-2017, Szerzői. Kiadói papírkötések.
1
21072.

Oláh Tamás: Üzenet, Fényrajzok. Mind két mű a szerző, Oláh Tamás (1944-) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2016-2017, Szerzői. Kiadói papírkötések.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tallér Mária: Gyakran használt igék és igekötőik kezdetben volt az ige, aztán jöttek az igekötők. Bp., 2007., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
1
21073.

Tallér Mária: Gyakran használt igék és igekötőik kezdetben volt az ige, aztán jöttek az igekötők. Bp., 2007., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tandori Dezső: A feltételes megálló. Bp., 2009, Scolar, kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóval.
1
21074.

Tandori Dezső: A feltételes megálló. Bp., 2009, Scolar, kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
4
 
[Dante Alighieri (1265-1321)] Dante Komédiája I. rész: A pokol. Ford.: Babits Mihály. Bp., 1913., Révai,(Pallas-ny.),4+330+2 p.+ XII t. Tizenkét régi kép hasonmásával, Zádor István könyvdíszével. Babits Mihály nyomtatott soraival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
1
21075.

[Dante Alighieri (1265-1321)] Dante Komédiája I. rész: A pokol. Ford.: Babits Mihály. Bp., 1913., Révai,(Pallas-ny.),4+330+2 p.+ XII t. Tizenkét régi kép hasonmásával, Zádor István könyvdíszével. Babits Mihály nyomtatott soraival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz