3 db Havas Zsuzsa könyvtárából jelzett könyv: Levelek a francia forradalomból, Illyés Gyula Hunok Párisban, Természet és társadalom A szocializmus. 1919. Bp
Cserépfalvi Kiadó, "kék könyvek" sorozat 2 kötete: Vitéz Feketekuty Béla, Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel Pálóczi Horváth György: Amerika válaszúton. Budapest, é.n., Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel
H. G. Wells: A világ története (A short history of the world). Bp., é.n. Kultúra. (4)+416 p. + 1 tábla. 13 térképpel. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával Néhány foltos lappal.