Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 377

21089.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21090.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21091.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21092.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szalády Antal: A magyar hirlap-irodalom statistikája 1780-1880-ig. Összeáll.: - - . Bevezetéssel ellátta: Ferenczy József. Bp., 1884, Lampel Róbert (Wodianer F.), XIX+(1)+248+(8) p. Átkötött félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, kissé sérült, foltos címlappal.
21093.

Kikiáltási ár:
800 Ft

21094.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

21095.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

21096.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

21097.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Hegedűs Kálmán: Komédia. Bp., 1914, Szerzői, (Tolnai-ny.), 238+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
21098.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Horváth János: Petőfi Sándor. A borító Jeges Ernő munkája. Bp., 1926., Pallas. Felvágatlan lapokkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
21099.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

21100.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft