Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 377

Eötvös József: B[áró] Eötvös József költeményei. Budapest, [1890]. Ráth Mór (Prochaska Károly ny., Bécs). [4] + 92 + VIII p. Keretdíszes oldalakkal, oldalszámozáson belül három szövegközti illusztrációval. Díszesen aranyozott, illusztrált, festett, enyhén kopott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott festésű lapszélekkel, kis kopással
20962.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Nagy Lajos : Az aquincumi orgona. Bp., 1933-1934, Aquincumi Múzeum. 143 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel
20963.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Majthényi György. A kéz beszél. A gyakorlati chiromantia (tenyérjóslás) kézikönyve. Bp., é.n. (cca 1930), Stádium, 244 p. Második kiadás. Laza egészvászon-kötés,
20964.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Szenes Béla: Az ifju Ady Endre. Egy Kossuth-verstől a Léda dalokig. Bp. 1913. Dick Manó (Brózsa Ottó ny.) 31 l. A címlapot Medgyes László rajzolta. Kiadói papírkötésben,
20965.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Mészáros Gyula: Török költők. Bp., 1910., Franklin, 208 o. Kiadói papírkötés.
20966.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

[Szemelvények P. Vergilius Maro Aeneiséből. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta: Márkus Jenő. Bp]., én., [Szent István-Társulat], 2-257+1 p. Latin és magyar nyelven. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
20967.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Fáy András szépirodalmi összes munkái VI. köt.: A régi pénzek, vagy az erdélyiek Magyarországban, A közös ház, A hasznosi kincs-keresés. Pest, 1844., Geibel Károly, 239 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, régi gyűjteményi bélyegzéssel, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
20968.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1923 Uj Kultura irodalmi, képzőművészeti, kritikai folyóirat II. évf. 4. száma. Szerk.: Bács Imre Endre, Gerő Béla, Dékány István. Bp., Merkantil-ny., (323)-346 p.+ 1 t. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, helyenként lapszéli sérülésekkel.
20970.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Méliusz Jószef: Napnyugati kávéház. Bukarest, 1985., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20971.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Endrei Walter- Zolnay László: Társasjáték és szórakozás a régi Európában. Bp, 1986, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20972.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szabó László: A modern újságírás. [Bp., 1916.], Dick Manó, (Nap-ny.), 221+3 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült címlappal. Felvágatlan lapokkal.
20973.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Paeli Suutari: A Suutari-levelek. Titkos levelek a párválasztásról és a szerelemről. Bp., 2005, Suutari. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20974.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft