1939 Pannonia V. évf. 4. sz. 1939. okt. - dec. Szerk.: Halasy-Nagy József. Pécs, M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem Tanácsa, 313-416 p. Kiadói papírkötés.
Szinnai Tivadar: H. G. Wells. A világ legolvasottabb írójának élete és eszméi. Karinthy Frigyes előszavával. Bp., 1927, Pantheon, 1 (címkép) t.+ 47 p.+ 2 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
Szirbik Antal: A legmodernebb aesthetika. A régi és az ujmódi költészet - Rákosi Jenő, Ady Endre és táboraik a fiziologia szögéből nézve. Bp., [1915], Hoffmann József-ny., 24 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló állapotban, hiányzó elülső borítóval. (Ritka!)
Seress Imre: Hári János Iliásza és Odisszeája. Harmadik kiadás. Bp. 1920. Magyar Nemzeti Munkáskönyvtár. 130 l. 133 l. Korabeli aranyozott vászonkötésben A Hári János Iliásza c. travesztált eposz első kiadása 1885-ben, míg a Hári János Odisszeája című eposzparódiájának első kiadása 1886-ban jelent meg.
Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa, 144 p.+16 t. Átkötött egészvászon-kötés,
Legjobb magyar adomatár. Szerk. Ilosvai Hugó. Bp. 1903. Révai és Salamon. 125 p. 1 sztl. lev. Vászonkötésben, az eredeti festett, kiadói papírborító ráragasztva.