Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 377

1939 Pannonia V. évf. 4. sz. 1939. okt. - dec. Szerk.: Halasy-Nagy József. Pécs, M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem Tanácsa, 313-416 p. Kiadói papírkötés.
20950.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szinnai Tivadar: H. G. Wells. A világ legolvasottabb írójának élete és eszméi. Karinthy Frigyes előszavával. Bp., 1927, Pantheon, 1 (címkép) t.+ 47 p.+ 2 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
20951.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Devecseri Gábor: Barátaimhoz. Versek. Bp., 1939., Officina, 59+5 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a címlapon bélyegzéssel.
20952.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szirbik Antal: A legmodernebb aesthetika. A régi és az ujmódi költészet - Rákosi Jenő, Ady Endre és táboraik a fiziologia szögéből nézve. Bp., [1915], Hoffmann József-ny., 24 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló állapotban, hiányzó elülső borítóval. (Ritka!)
20953.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Orbók Attila: Erdély mosolya. Az erdélyi humor gyöngyszemeinek gyűjteménye. Bp., é.n., Pantheon. 223 p.Modern vászonkötésben
20954.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

20955.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Toldy István: A nőkről a nőknek. Pest, 1865. Szerző (Emich). 384 l. . Modern műbőr kötésben,
20956.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bródy Miksa, Szomaházy István, Tábori Kornél: Kis Tréfák. Budapest, én., Vidám Könyvtár. Kiadói papírborítóval. 80p Modern vászon védőkötésben
20957.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

B. Eötvös József beszédei. I. köt. Bp., 1884, Ráth Mór, IV+459 p. Harmadik kiadás. Aranyozott félbőr kötésben, kis kopással
20958.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Tóth Béla: Anekdoták. Képekkel. Bp., é.n. Singer 87 + (20)p. Festett egészvászon kötésben
20959.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa, 144 p.+16 t. Átkötött egészvászon-kötés,
20960.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Legjobb magyar adomatár. Szerk. Ilosvai Hugó.    Bp. 1903. Révai és Salamon. 125 p. 1 sztl. lev. Vászonkötésben, az eredeti festett, kiadói papírborító ráragasztva.
20961.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft