https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 377

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Heller Tamás - Sáfrán István: Bests Heller. Heller Tamás (1946- ) színész, előadóművész, zeneszerző, dalszövegíró által dedikált példány. Bp., 2015, 29s Műhely, 274 p.+ 18 (kétoldalas) t. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
1
20828.

Heller Tamás - Sáfrán István: Bests Heller. Heller Tamás (1946- ) színész, előadóművész, zeneszerző, dalszövegíró által dedikált példány. Bp., 2015, 29s Műhely, 274 p.+ 18 (kétoldalas) t. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Peterdi Pál - Sas József: ,,Kutyák-zsaruk-kabarék". Sas József (1939-2021) Jászai Mari-díjas színész, humorista, rendező, író, színházigazgató által dedikált példány. Bp., 1993, Delta B Kft., 104 p. Kiadói papírkötés.
1
20829.

Peterdi Pál - Sas József: ,,Kutyák-zsaruk-kabarék". Sas József (1939-2021) Jászai Mari-díjas színész, humorista, rendező, író, színházigazgató által dedikált példány. Bp., 1993, Delta B Kft., 104 p. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Demeter József: Suszteráj. Novellák. A szerző által dedikált példány. Kecskemét, 2001, magánkiadás, 165+(3) p. Kiadói papírkötés.
1
20830.

Demeter József: Suszteráj. Novellák. A szerző által dedikált példány. Kecskemét, 2001, magánkiadás, 165+(3) p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dallos Szilvia: Cukorkásüveg. Kisregény. / Élni a világ szélén. Novella. A szerző, Dallos Szilvia (1935- ) Balázs Béla-díjas színésznő, író által dedikált példány. Bp., 1997, Nap Kiadó, 107+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20831.

Dallos Szilvia: Cukorkásüveg. Kisregény. / Élni a világ szélén. Novella. A szerző, Dallos Szilvia (1935- ) Balázs Béla-díjas színésznő, író által dedikált példány. Bp., 1997, Nap Kiadó, 107+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Bp., 1943, Magyar Élet (Sylvester-ny.), 148 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, , kiadói sérült papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel, kissé sérült, kiadói papír védőborítóban.
1
20832.

Sinka István: Hontalanok útján. Versek. Bp., 1943, Magyar Élet (Sylvester-ny.), 148 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, , kiadói sérült papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel, kissé sérült, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kovács katáng Ferenc: Ablaklakók csillagközelben. Bp., 2019. Orpheusz. Sorszámozott 27/30 és Dedikált. 139p. Kiadói kartonált papírkötésben
1
20833.

Kovács katáng Ferenc: Ablaklakók csillagközelben. Bp., 2019. Orpheusz. Sorszámozott 27/30 és Dedikált. 139p. Kiadói kartonált papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Léleküdítő azaz szellemi kincstár. Gondolatok és elmés idézetek gyűjteménye. Szerk.: Wildner Ödön. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott papírkötésben
1
20834.

Léleküdítő azaz szellemi kincstár. Gondolatok és elmés idézetek gyűjteménye. Szerk.: Wildner Ödön. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3 db Nemzeti Könyvtár füzet: Nagy Méda: Régi magyar asszonyok, Három csillag 50. ünnepi szám, Vámos Kálmán: Jelky András kalandjai
1
20835.

3 db Nemzeti Könyvtár füzet: Nagy Méda: Régi magyar asszonyok, Három csillag 50. ünnepi szám, Vámos Kálmán: Jelky András kalandjai

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szabó Dezső 3 műve: Tanulmányok és jegyzetek. Bp., 1920, Táltos, 151+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón és néhány lapon kis sérülésekkel. + Filozopter az irodalomban. (Babits Mihály: Halálfiai. Regény.) Kritikai Füzetek I. (Bp.), 1929, Boór Bálint (ifj. Kellner Ernő-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Levél Etelkának. Szabó Dezső Ujabb Művei 77. sz. Bp., 1942, Ludas Mátyás, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos, a füzettől különvált borítóval.
1
20836.

Szabó Dezső 3 műve: Tanulmányok és jegyzetek. Bp., 1920, Táltos, 151+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón és néhány lapon kis sérülésekkel. + Filozopter az irodalomban. (Babits Mihály: Halálfiai. Regény.) Kritikai Füzetek I. (Bp.), 1929, Boór Bálint (ifj. Kellner Ernő-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Levél Etelkának. Szabó Dezső Ujabb Művei 77. sz. Bp., 1942, Ludas Mátyás, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos, a füzettől különvált borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Thomas A. Sebeok - Jean Umiker - Sebeok: Ismeri a módszeremet? Avagy: a mesterdetektív logikája. Bp., 1990., Gondolat, 83+5 p. Kiadói papírkötés.
1
20837.

Thomas A. Sebeok - Jean Umiker - Sebeok: Ismeri a módszeremet? Avagy: a mesterdetektív logikája. Bp., 1990., Gondolat, 83+5 p. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Herczeg Ferenc: Idegenek között. (A nevelőnő naplója.) Herczeg Ferenc Munkái. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 189+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
1
20838.

Herczeg Ferenc: Idegenek között. (A nevelőnő naplója.) Herczeg Ferenc Munkái. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 189+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. Tanulmányok. Kolozsvár, 2003, Kriterion, 337+(2) p. Kiadói papírkötés.
1
20839.

Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. Tanulmányok. Kolozsvár, 2003, Kriterion, 337+(2) p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz