Ken Dean: Queen. Képes albuma: Kegyelettel és tisztelettel Freddie Mercury (1946-1991) emléke előtt. Ford.: Tótisz András. 1992, Cabaret. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, javítással.