Number of items: 304

Révész Béla: Egyedül mindenkivel. Regény a meg nem szabaduló prédáról. [Budapest, 1922]. Globus. kiadói papírborítóval
17350.

1 200 HUF
3,31
3,58
Szabó Dezső: A forradalmas Ady. Táltos Könyvtár 11. sz. Bp., 1919, A Táltos kiadása, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
17351.

1 200 HUF
3,31
3,58
Szegváry Mihály: Keraban meg a többi vasfejű. A borító és a rajzok Szür-Szabó József munkái. Bp.,[1941],Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17352.

1 000 HUF
2,75
2,99
17353.

800 HUF
2,20
2,39
17354.

1 000 HUF
2,75
2,99
Móricz Zsigmond: Rab oroszlán. Bp., 1936, Athenaeum, 320 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopással, helyenként kissé foltos.
17355.

1 400 HUF
3,86
4,18
Kós Károly: Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó, 41 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, illusztrált kiadói papírborítóban. + Kós Károly: Erdély. Bp.,1988, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint! Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
17356.

1 200 HUF
3,31
3,58
9
Ignácz Rózsa: Keleti magyarok nyomában. Regényes útirajz Biczó András rajzaival. Bp., 1941, Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel. 691. számú számozott példány, a szerző fényképével és saját kezű aláírásával.
17357.

1 200 HUF
3,31
3,58
Dezsényi Béla, Nemes György: A magyar sajtó 250 éve. I. köt. Bp., 1954, Művelt Nép, 287 p. + XLVIII t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.
17358.

1 200 HUF
3,31
3,58
Berkesi András: Vallomás. Bp., 1983, Magvető-Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által Gábor Viktor részére DEDIKÁLT példány.
17359.

1 200 HUF
3,31
3,58
Hermányi Dienes József: Nagyenyedi demokritus.  Magyar Könyvtár. Bp., 1960., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Megjelent 2380 példányban.
17360.

1 200 HUF
3,31
3,58
Hédervári Péter: A jávai tekercsek. Elbeszélés egy régi indonéz legenda nyomán. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17361.

1 200 HUF
3,31
3,58

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.