Number of items: 304

Joó Tibor: Vallomások a magyarságról. A magyar önismeret breviáriuma. H.n., Pro Hungaris Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17338.

1 600 HUF
4,16
4,57
Bartalis János: Napmadara. Versek. Kosztolányi Dezső előszavával. Bp., én. Dante. Róna Emy által illusztrált papírborítóval kissé sérült
17339.

1 600 HUF
4,16
4,57
17340.

1 000 HUF
2,60
2,86
17341.

1 600 HUF
4,16
4,57
Hász Erzsébet: A bűnprobléma genezise a világirodalomban. Budapest, 1995, KÖT. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
17342.

1 200 HUF
3,12
3,43
17343.

1 600 HUF
4,16
4,57
Simon Welfare, John Fairley: Arthur C. Clarke titokzatos világa. Ford.: Greguss Ferenc. H.n., 1993, Fabula, 208 p. Kiadói papírkötés.
17344.

1 600 HUF
4,16
4,57
Tamás Menyhért: Balbina. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17345.

1 600 HUF
4,16
4,57
17346.

800 HUF
2,08
2,29
Virginia Woolf: Flush. Ford.: Rónay György. Révai Könyvtár 14. sz. Bp., 1947, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, átlászó papír védőborítóban.
17347.

1 000 HUF
2,60
2,86
Pain, Barry: Evelin Londonban. Ford.: Moly Tamás. Bp., é.n., Országos Irodalmi Rt., 175 p. Átkötött kartonált papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
17348.

1 000 HUF
2,60
2,86
Walpole, Hugh: Egy vöröshajú ember arcképe. Ford.: dr. Pálos Ferencné. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 258+1 p. A borító Végh Dezső (1897-1972) munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
17349.

1 000 HUF
2,60
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.