Number of items: 304

Octave Mirbeau: Kínok kertje. Bp., é.n. Népszava. Későbbi egészvászon kötésben a papírborító felhasználásával.
17374.

1 000 HUF
2,60
2,78
Szenes Béla: Gyurika. A Vidám írások második kötete. Bp., 1921, Légrády Testvérek, 202+1 p. Sérült kiadói papírkötés, laza, részben szétvált fűzéssel.
17375.

1 000 HUF
2,60
2,78
17376.

800 HUF
2,08
2,22
Bret Harte: Egy bánya története. Bp., é.n. Athenaeum. Olcsó regény. Kiadói kopott papírkötésben
17377.

1 200 HUF
3,12
3,33
Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés. XV-XIX. század. Szerk.: Kolb Jenő. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint! Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17378.

1 200 HUF
3,12
3,33
Tüskés Tibor: Sorskovácsok. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1978., Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17379.

1 200 HUF
3,12
3,33
Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és az szerentsés Bertrandus Lovagoknak Hiteles Szerelmes Története 7 képben, avagy: a csalfa Bertrandus Lovag Házassága s Miképpen Ejteték Tőrbe s küldeték el a Nemes Rajmondo Lovag a Szent Sírhoz és hogyan jöve vissza s Mula Ki. Grotesque Játék. Szerezte: - - jambusokra segítette Kelemen Viktor. Több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel.  A címlapot Gara Arnold rajzolta, a belső könyvdíszeket Gróf József, az illustrációkat 1918 tavaszán Vértes Marcel, fába metszették Körner és Lauffer, Budapesten: Bp., 1920, Pallas, 80+4 p. Vértes Marcell 8 szövegközti, fametszetű illusztrációjával. Számozott, első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, hiányzó gerinccel, kopott borítóval.   Készült pedig 700 példányban, ebből 350 példány finom famentes papiroson kötve és 350 példány valódi hollandi papiroson számozva, különféle kötésekben, elefántcsont kartonkötésben, valódi arannyal nyomott bőrkötésben és valódi arannyal nyomott illetve kétszín nyomásu pergamen kötésben s félpergamen s félbőr kötésben is. 282. számú, kézzel számozott példány.
17380.

Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és az szerentsés Bertrandus Lovagoknak Hiteles Szerelmes Története 7 képben, avagy: a csalfa Bertrandus Lovag Házassága s Miképpen Ejteték Tőrbe s küldeték el a Nemes Rajmondo Lovag a Szent Sírhoz és hogyan jöve vissza s Mula Ki. Grotesque Játék. Szerezte: - - jambusokra segítette Kelemen Viktor. Több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. "A címlapot Gara Arnold rajzolta, a belső könyvdíszeket Gróf József, az illustrációkat 1918 tavaszán Vértes Marcel, fába metszették Körner és Lauffer, Budapesten:" Bp., 1920, Pallas, 80+4 p. Vértes Marcell 8 szövegközti, fametszetű illusztrációjával. Számozott, első kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, hiányzó gerinccel, kopott borítóval. 'Készült pedig 700 példányban, ebből 350 példány finom famentes papiroson kötve és 350 példány valódi hollandi papiroson számozva, különféle kötésekben, elefántcsont kartonkötésben, valódi arannyal nyomott bőrkötésben és valódi arannyal nyomott illetve kétszín nyomásu pergamen kötésben s félpergamen s félbőr kötésben is.' 282. számú, kézzel számozott példány.

1 200 HUF
3,12
3,33
Szentmihályi Szabó Péter: Édua és Kun László. A szerző által Dedikált példány. Bp.,1986, Szépirodalmi. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal.
17381.

1 200 HUF
3,12
3,33
Gáspár János: Fekete Anna és Fekete Katalin levelei. A Fekete István-i hagyatékból szerkesztette: Gáspár János. Ajka,2007,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
17382.

1 200 HUF
3,12
3,33
Hargitai Tihamér: Bolondság az élet. Postás anekdótakincs. Bp.,é.n.,Pesti Könyvnyomda Rt. 80 p. Kiadói papírkötés.
17383.

1 200 HUF
3,12
3,33
17384.

1 000 HUF
2,60
2,78
17385.

800 HUF
2,08
2,22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.