https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 304

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Fekete István: Hu. Bp., 1966. Móra. Kiadói műbőr-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
17471.

Fekete István: Hu. Bp., 1966. Móra. Kiadói műbőr-kötés, szakadozott papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Fekete István: Tüskevár. Bp., 1962. Móra. Kiadói félvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.
17472.

Fekete István: Tüskevár. Bp., 1962. Móra. Kiadói félvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Fekete István: Bogáncs. Regény. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1978, Móra. Hetedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17473.

Fekete István: Bogáncs. Regény. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1978, Móra. Hetedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
1
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
17474.

Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Szerk.: Szomaty Viktor. A magyar régészet regénye. Bp., 1970, Panoráma. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17475.

Szerk.: Szomaty Viktor. A magyar régészet regénye. Bp., 1970, Panoráma. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Fekete István: Kele. Bp., 1971, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17476.

Fekete István: Kele. Bp., 1971, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
1
Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
17477.

Beke György: Csángó passió. Bp., 1988, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Szerk.: Esze Tamás. Ráday Pál. 1677-1733. Előadások és tanulmányok születésének 300. évfordulójára. Bp., 1980, Református zsinati iroda sajtóosztálya. Kiadói egészvászon kötés.
17478.

Szerk.: Esze Tamás. Ráday Pál. 1677-1733. Előadások és tanulmányok születésének 300. évfordulójára. Bp., 1980, Református zsinati iroda sajtóosztálya. Kiadói egészvászon kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Valerij Szergejev: Rubljov. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
17479.

Valerij Szergejev: Rubljov. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Moldvay József: Éden - Kígyó nélkül... H.n. 1998, Don Bosco. Dedikált. Kiadói papírkötés.
17480.

Moldvay József: Éden - Kígyó nélkül... H.n. 1998, Don Bosco. Dedikált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
Jobbnál-jobb vicczek. Válogatás a századforduló humorából. Összeállította: Kisbán Gyula, Meggyesi Éva. Bp., 1988, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés.
17481.

Jobbnál-jobb vicczek. Válogatás a századforduló humorából. Összeállította: Kisbán Gyula, Meggyesi Éva. Bp., 1988, Magyar Hirdető. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Dénes Iván Zoltán (szerk.) Kitörés a kánonból. Szabad György történetírói munkássága. Bp., 2018, Ráció. Kiadói papírkötés.
17482.

Dénes Iván Zoltán (szerk.) Kitörés a kánonból. Szabad György történetírói munkássága. Bp., 2018, Ráció. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment