https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 304

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Egyetemes Philologiai Közlöny 2 száma: 61. évf. 10-12. sz., 1937. október-december + 64. évf. I. sz., 1940. május. Szerk.: Huszti József és Eckhardt Sándor. Archivum Philologicum LXI-LXIV. Bp., 1937-1940, MTA-Budapesti Philologiai Társaság (Kir. M. Egyet. Ny.). Sérült, foltos kiadói papírkötés, ázásnyommal, az egyik borító szétvált.
17362.

Egyetemes Philologiai Közlöny 2 száma: 61. évf. 10-12. sz., 1937. október-december + 64. évf. I. sz., 1940. május. Szerk.: Huszti József és Eckhardt Sándor. Archivum Philologicum LXI-LXIV. Bp., 1937-1940, MTA-Budapesti Philologiai Társaság (Kir. M. Egyet. Ny.). Sérült, foltos kiadói papírkötés, ázásnyommal, az egyik borító szétvált.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,08
EUR
,
2,22
USD
Number of bids:
0
Kéki Béla: A latin nyomdabetű rajzának fejlődése Gutenberg óta. Sajtó alá rendezte és az illusztrációkat válogatta: Dr. Somkuti Gabriella. Bölcsész-Könyvek 3. Miskolc, 1994., Miskolci Bölcsész Egyesület. Kiadói papírkötés.
17363.

Kéki Béla: A latin nyomdabetű rajzának fejlődése Gutenberg óta. Sajtó alá rendezte és az illusztrációkat válogatta: Dr. Somkuti Gabriella. Bölcsész-Könyvek 3. Miskolc, 1994., Miskolci Bölcsész Egyesület. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
1
Hornyik Miklós: Angol Pázsit. Balkáni néprajzi kalauz. Szabadka, 1991, Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1000 példányban. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.
17364.

Hornyik Miklós: Angol Pázsit. Balkáni néprajzi kalauz. Szabadka, 1991, Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1000 példányban. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
Ambrus Lajos: Szókalauz. Bp., 1996, Kortárs Kiadó-Széphalom Könyvműhely. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.
17365.

Ambrus Lajos: Szókalauz. Bp., 1996, Kortárs Kiadó-Széphalom Könyvműhely. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
Bródy Sándor: Fehér könyv. VI. 1900. junius. Bp., 1900, Szerzői kiadás,Révai és Salamon-ny., 156+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
17366.

Bródy Sándor: Fehér könyv. VI. 1900. junius. Bp., 1900, Szerzői kiadás,Révai és Salamon-ny., 156+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kopott borítóval, hiányzó címlappal.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
de La Rochefoucauld, Francois: Maximák. Ford. és az utószót írta: Szávai János. Bp., 1990, Helikon, 181+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.
17367.

de La Rochefoucauld, Francois: Maximák. Ford. és az utószót írta: Szávai János. Bp., 1990, Helikon, 181+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
Evelyn Waugh: Egy marék por. Budapest, é.n. Athenaeum. Kiadói vászonkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval.
17368.

Evelyn Waugh: Egy marék por. Budapest, é.n. Athenaeum. Kiadói vászonkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
7
Henry Fitch: The Perfect Calendar for Every Year of the Christian Era. Designed for Practical Every-day Use. New York-London, 1928, Funk and Wagnalls Company. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol nyelven.
17369.

Henry Fitch: The Perfect Calendar for Every Year of the Christian Era. Designed for Practical Every-day Use. New York-London, 1928, Funk and Wagnalls Company. Egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban. Angol nyelven.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
Nicolaus Wynmannus: Colymbetes, avagy az úszás művészete. (1538.) Ford., a bevezetőt és a magyarázatokat írta: Magyar László András. Bp., 2010., Semmelweis. Kiadói kartonált papírkötés,
17370.

Nicolaus Wynmannus: Colymbetes, avagy az úszás művészete. (1538.) Ford., a bevezetőt és a magyarázatokat írta: Magyar László András. Bp., 2010., Semmelweis. Kiadói kartonált papírkötés,

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
Jávor Béla: Karácsonyi levelek. Érd, 2013, Mundus Novus, 280 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által Fekete György (1932-2020) Kossuth- és Munkácsy Mihály-díjas belsőépítész, és felesége, Sunyovszky Szilvia (1948- ) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő részére DEDIKÁLT példány.
17371.

Jávor Béla: Karácsonyi levelek. Érd, 2013, Mundus Novus, 280 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által Fekete György (1932-2020) Kossuth- és Munkácsy Mihály-díjas belsőépítész, és felesége, Sunyovszky Szilvia (1948- ) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő részére DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
Testedzés az egészségért. Hasznos tanácsok az öntevékeny testedzéshez. hn.,1977.,OTSH. Második kiadás. Kiadói papírkötés. + Hanna Parrott: Kézkontroll. Reflexológia mindenkinek. hn., 1994., T-Rex. Kiadói papírkötés.
17372.

Testedzés az egészségért. Hasznos tanácsok az öntevékeny testedzéshez. hn.,1977.,OTSH. Második kiadás. Kiadói papírkötés. + Hanna Parrott: Kézkontroll. Reflexológia mindenkinek. hn., 1994., T-Rex. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
0
Magyar album. Szerk.: Incze Sándor. Elmhurst,1956, AMerican Hungarian Studies Foundation. Magyar nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17373.

Magyar album. Szerk.: Incze Sándor. Elmhurst,1956, AMerican Hungarian Studies Foundation. Magyar nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,12
EUR
,
3,33
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment