Number of items: 304

17362.

800 HUF
Kéki Béla: A latin nyomdabetű rajzának fejlődése Gutenberg óta. Sajtó alá rendezte és az illusztrációkat válogatta: Dr. Somkuti Gabriella. Bölcsész-Könyvek 3. Miskolc, 1994., Miskolci Bölcsész Egyesület. Kiadói papírkötés.
17363.

1 200 HUF
Hornyik Miklós: Angol Pázsit. Balkáni néprajzi kalauz. Szabadka, 1991, Napló. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. Megjelent 1000 példányban. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.
17364.

1 200 HUF
Ambrus Lajos: Szókalauz. Bp., 1996, Kortárs Kiadó-Széphalom Könyvműhely. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, helyenként foltos lapokkal. A szerző által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány.
17365.

1 200 HUF
Bródy Sándor: Fehér könyv. VI. 1900. junius. Bp., 1900, Szerzői kiadás,Révai és Salamon-ny., 156+1 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, foltos, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
17366.

1 200 HUF
de La Rochefoucauld, Francois: Maximák. Ford. és az utószót írta: Szávai János. Bp., 1990, Helikon, 181+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.
17367.

1 200 HUF
Evelyn Waugh: Egy marék por. Budapest, é.n. Athenaeum. Kiadói vászonkötés, kiadói illusztrált papír védőborítóval.
17368.

1 200 HUF
17369.

1 200 HUF
17370.

1 200 HUF
Jávor Béla: Karácsonyi levelek. Érd, 2013, Mundus Novus, 280 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által Fekete György (1932-2020) Kossuth- és Munkácsy Mihály-díjas belsőépítész, és felesége, Sunyovszky Szilvia (1948- ) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színésznő részére DEDIKÁLT példány.
17371.

1 200 HUF
Testedzés az egészségért. Hasznos tanácsok az öntevékeny testedzéshez. hn.,1977.,OTSH. Második kiadás. Kiadói papírkötés. + Hanna Parrott: Kézkontroll. Reflexológia mindenkinek. hn., 1994., T-Rex. Kiadói papírkötés.
17372.

1 200 HUF
Magyar album. Szerk.: Incze Sándor. Elmhurst,1956, AMerican Hungarian Studies Foundation. Magyar nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17373.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF