Number of items: 304

Perlaky Lajos: A ma életművészete. Bp.,é.n.,Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, foltos borítóval.
17398.

1 000 HUF
2,60
2,86
17399.

1 000 HUF
2,60
2,86
Wesley János naplója. dr. Czakó Jenő fordítása, Cegléd, 1944. A fordító kiadása. Kiadói papírborítékban. 248p.
17400.

1 000 HUF
2,60
2,86
Thorne, Harold. Kontaktbridge in zwanzige Minuten. Stuttgart, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Korabeli kissé laza vászonkötésben
17401.

1 000 HUF
2,60
2,86
Csurka István: Vasárnapi jegyzetek. A Kossuth Rádió Vasárnapi Újság-jában 1987 és 1991. augusztusa között elhangzott jegyzetek. Bp., 1991, Püski-Magyar Fórum. Kiadói papírkötés.
17402.

1 000 HUF
2,60
2,86
Szabó Dezső: Azért mert én egy-két zsidót utálok? Szerk.: Szőcs Zoltán. Bp., 1997, Szabó Dezső Emléktársaság. Kiadói tűzött papírkötés.
17403.

1 000 HUF
2,60
2,86
10
17404.

800 HUF
2,08
2,29
17405.

800 HUF
2,08
2,29
17406.

800 HUF
2,08
2,29
Dante, Alighieri: Dante Komédiája. II. rész.: A purgatórium. Ford.: Babits Mihály. Bp., én., Révai. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen magánkönyvtári címkével.
17407.

1 000 HUF
2,60
2,86
Vörösváry László: Forgácsok. Bp., 1975, a szerző kiadása. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17408.

1 000 HUF
2,60
2,86
Erdős Renée: Versek. Erdős Renée összegyűjtött művei. Bp., [1931], Révai, 208 p. Aláírt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, helyenként foltos lapokkal.
17409.

1 000 HUF
2,60
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.