Number of items: 304

Szemelvények a magyar nemzeti lyra köréből. Szerk.: Dr. Zlinszky Aladár. Bp., 1904, Frankin-Társulat, 278 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kisebb ázás- és kopásnyomokkal, Tiszteletpéldány tankönyvül való szives alkalmazás céljából bélyegzővel.
17302.

Szemelvények a magyar nemzeti lyra köréből. Szerk.: Dr. Zlinszky Aladár. Bp., 1904, Frankin-Társulat, 278 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kisebb ázás- és kopásnyomokkal, "Tiszteletpéldány tankönyvül való szives alkalmazás céljából" bélyegzővel.

2 000 HUF
5,19
5,56
Karácsony Sándor 7 db füzete: Az index első lapja; Hazulról az iskolába; Az index belső lapja; A pad alatti forradalom; Feketebetüs diáknaptár; Pirosbetüs diáknaptár. A Diákélet Mindennapi Problémái II., III., IV., V., VII., VIII. + Kit vegyek el? Második kiadás. Bp., 1946, Exodus. Kiadói tűzött papírkötés, közte sérültek.
17303.

1 600 HUF
4,16
4,44
Valachi Anna: A színjátékos életei. Főszerepben: Őze Lajos. Bp.,1983,Hunga-Print. Kiadói papírkötés.  A szerző, Valachi Anna által Troszt Tibor (1947-2007) újságíró, szerkesztő részére dedikált példány.
17304.

2 400 HUF
6,23
6,67
Szerelmes versek. Világirodalmi antológia két ezredév költészetéből. Képes Géza, Radnóti Miklós, Szemlér Ferenc, Vas István műfordításai. Budapest, 1941, Szukits. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban. A kötés Kner Erzsébet terve, a borítólap B. Csillag Vera munkája.
17305.

2 400 HUF
6,23
6,67
Könyv és betű. A Magyar Bibliofil Társaság évkönyve III. Szerk.: Szántó Tibor. H.n., 1991, Magyar Bibliofil Társaság, 65+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. Megjelent 900 példányban.
17306.

2 400 HUF
6,23
6,67
A szép könyv. A Magyar Bibliofil Társaság évkönyve V. Szerk.: Szántó Tibor, Kiss Ferenc. H.n., 1995, Magyar Bibliofil Társaság, 78+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17307.

2 400 HUF
6,23
6,67
4 db könyv - Szemelvény a Gesta Romanorumból, Szent Keresztútjárás, Cantus liturgici, Angol nyelvtan, kötetenként változó kötésben és állapotban.
17308.

1 800 HUF
4,68
17309.

1 200 HUF
3,12
3,33
Tachler Lajos: A Magyarországi Genfi Szövetség 40 éves története. Az előszót írta és sajtó alá rendezte: Zaharescu Sándor. Bp., 1939, Klein-könyvnyomda, 69+1 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17310.

1 600 HUF
4,16
4,44
Paolo Zappa: Kémek háborúja. Bp., 1942. Révai. Kiadói laza félvászon kötésben
17311.

1 600 HUF
4,16
4,44
Papp Andor: A ma nője és más figurák. Verses elbeszélések. Hn., é.n., Saját kiadás. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
17312.

2 000 HUF
5,19
5,56
Kató mint asszony. Bp., 1990, Nótárius Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban
17313.

1 600 HUF
4,16
4,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.