Number of items: 304

Siemers Ilona: Wass-Kor. (szül. gr. czegei Wass). Ford.: Szabó T. Ádám, Gulyás Irén. Marosvásárhely,1999,Mentor. Gazdag fotóanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17447.

1 600 HUF
4,16
4,57
Gábor Júlia, Szigethy Gábor: Álomszínészpár. Történetek Ruttkai Éváról és Latinovits Zoltánról. Bp., 2010, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17448.

2 000 HUF
5,19
5,71
Ezer esztendő. Millenniumi olvasó-és daloskönyv I-II. Budapest, 2000, Dinasztia Kiadó. Kiadói karton kötésben, karton mappában. Szép állapotban.
17449.

2 000 HUF
5,19
5,71
Nyugat 1909. I-II. köt. (1-12., 13-24. sz.). Bp., 1979-1980, Akadémiai Kiadó, 666+(2) p., 720+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés. A Nyugat folyóirat 1909-es évfolyamának reprint kiadása.
17450.

2 000 HUF
5,19
5,71
Gáli József 3 könyve (közte 1 DEDIKÁLT): Szúnyogok és nemeskócsagok. Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadó kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + A királyné szoknyája. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval. + A gyémántszekerce. Mesék és történetek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1963, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel. Gáli József (1930-1981) által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány. (Gáli József Obersovszky Gyula barátja és szerkesztőtársa volt, az 56-os eseményekben való részvételért mindkettejüket először halálra, majd börtönre ítélték, végül mindketten kegyelemmel szabadultak.)
17451.

Gáli József 3 könyve (közte 1 DEDIKÁLT): Szúnyogok és nemeskócsagok. Bp., 1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadó kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + A királyné szoknyája. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval. + A gyémántszekerce. Mesék és történetek. Reich Károly rajzaival. Bp., 1963, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel. Gáli József (1930-1981) által Obersovszky Éva, Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró lánya részére DEDIKÁLT példány. (Gáli József Obersovszky Gyula barátja és szerkesztőtársa volt, az '56-os eseményekben való részvételért mindkettejüket először halálra, majd börtönre ítélték, végül mindketten kegyelemmel szabadultak.)

2 000 HUF
5,19
5,71
Erdős Renée: Berekesztett utak. Bp., én. Dick Manó. Első ezer. Aláírt! Festett egészvászon kötésben
17452.

1 800 HUF
4,68
5,14
Bánffy Miklós 2 műve: Megszámláltattál... I-II. köt.; Reggeltől estig. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítókkal.
17453.

1 800 HUF
4,68
5,14
Zolnay Vilmos: A művészetek eredete. (Pokoljárás). Bp., 1983, Magvető. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
17454.

1 600 HUF
4,16
4,57
Longosz: Daphnisz és Chloé. Marc Chagall litográfiáival, Faludy György versével. Budapest, 2001, Glória. 112p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
17455.

1 000 HUF
2,60
2,86
Pierre Teilhard de Chardin: Út az ómega felé. Válogatás Teilhard de Chardin műveiből. Ford.: P. Rezek Román OSB. Bp., 1980, Szent István Társulat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. + Az emberi jelenség. Ford.: Bittei Lajos, Rónai György. Bp., 1980, Gondolat. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
17456.

1 600 HUF
4,16
4,57
Szabó Dezső: Az egész látóhatár I-III. kötet. Bp., é.n., Magyar Élet. Kiadói félvászon kötés.
17457.

1 400 HUF
3,64
4,00
Kahn, Fritz: A szerelem iskolája. Ford.: Dr. Brencsán János. Bp., 1984. Medicina, 491 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapélekkel.
17458.

1 000 HUF
2,60
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.