Number of items: 304

Markó Béla: Egy irredenta hétköznapjai. (Lehallgatási jegyzőkönyvek, 1986. április - 1989. december). Csíkszereda, 2009, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. 472+16 p. Kiadói papírkötés.
17422.

4 600 HUF
11,95
12,78
17423.

6 000 HUF
15,58
16,67
Urbis Venetiarum. Prospectus celebriores pars secunda. MDCCLIV. REPRINT! Kiadói félműbőr kötés, dobozban, jó állapotban.
17424.

4 000 HUF
10,39
11,11
17425.

1 000 HUF
2,60
2,78
17426.

3 600 HUF
9,35
10,00
17427.

2 800 HUF
7,27
7,78
17428.

2 800 HUF
7,27
7,78
4 db Százszorszép könyv -Inger Johanna, A Ruthwen-gyerekek, Egy nyár története, Bátor kislány a Hanzély-utcában. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
17430.

3 200 HUF
8,31
8,89
Kaczavinszky Lajos: A Magyar Szemle emlék-albuma. 1888-1898. Hegedüs László rajzaival. Bp., 1898, Magyar Szemle. 1(díszcímlap)+4+305+3 p. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötés, 272-289 között kijáró lapokkal.
17431.

3 000 HUF
7,79
8,33
17432.

800 HUF
2,08
2,22
Feledy Gyula: Rajzok verssorokra. Miskolc, 1997, II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár és a Miskolci Galéria. DEDIKÁLT! Megjelent 400 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17433.

1 800 HUF
4,68
Remekírók Képes Könyvtára 6 kötete: Vergilius Aeneise; Schiller költeményei; Heine: Dalok könyve; Gróf Zrínyi Miklós válogatott munkái; Homeros Odysseiája; Pázmány Péter válogatott munkái. Szerk.: Radó Antal. Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, változó állapotban, sérülésekkel, kopásnyomokkal.
17434.

3 000 HUF
7,79
8,33

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.