Tétel

1 200 HUF

9

Description:

Kós Károly: Székely balladák. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó, 41 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, illusztrált kiadói papírborítóban. + Kós Károly: Erdély. Bp.,1988, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint! Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andrás

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.