Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 8x11 cm
11488.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet kilátással. Olaj, farost, kissé sérült. 37,5x61 cm
11489.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet rózsákkal és citrommal. Olaj, farost, fakeretben. 61x37,5 cm
11490.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet tájban. Akvarellel színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 16x14 cm
11491.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, fakeretben, 80x50 cm
11492.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, kissé sérült, 40×29 cm
11493.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 16x10 cm
11494.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy medállal. Ceruza, papír, 31x23 cm
11495.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1951. Pasztell, papír. Paszpartuban. 47,5x37 cm
11496.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Olvashatatlan jelzéssel: Fosszília, 2006. Litográfia, papír. Művészpéldány EA X/XIII számozással. 20x20 cm
11497.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Gyűjtsd a mézet, add a MÉH-nek, 1961 (6 db egybefűzött karikaturisztikus illusztráció). Akvarell, tus, papír, 12x15 cm
11498.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel: Hangulatos park, 1945. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 12×16,5 cm
11499.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF