Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 460
3517021
11488
523
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 8x11 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3169917
11489
523
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet kilátással. Olaj, farost, kissé sérült. 37,5x61 cm
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3170209
11490
523
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet rózsákkal és citrommal. Olaj, farost, fakeretben. 61x37,5 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3284675
11491
523
900
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet tájban. Akvarellel színezett rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 16x14 cm
Available for bidding
1 000 1 200 1 400
3419237
11492
523
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, fakeretben, 80x50 cm
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3481313
11493
523
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, kissé sérült, 40×29 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3437312
11494
523
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy arcképe. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 16x10 cm
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3484696
11495
523
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy medállal. Ceruza, papír, 31x23 cm
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3244229
11496
523
11000
Olvashatatlan jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1951. Pasztell, papír. Paszpartuban. 47,5x37 cm
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3409714
11497
523
500
Olvashatatlan jelzéssel: Fosszília, 2006. Litográfia, papír. Művészpéldány EA X/XIII számozással. 20x20 cm
Available for bidding
500 600 700
3464554
11498
523
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Gyűjtsd a mézet, add a MÉH-nek, 1961 (6 db egybefűzött karikaturisztikus illusztráció). Akvarell, tus, papír, 12x15 cm
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3191095
11499
523
Olvashatatlan jelzéssel: Hangulatos park, 1945. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 12×16,5 cm
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m