Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Radics L jelzéssel: A nagyváros fényei. Olaj, vászon. 70×50 cm. Fakeretben.
11560.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Radics L jelzéssel: József Attila. Olaj, farost. 71,5×57 cm.
11561.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Rappai jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív keretben 45x33 cm
11562.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Reich Károly (1922-1988): Akt lovon, nyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 28×21 cm
11563.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Réti jelzéssel, Glatz Oszkár után: Betűvetés. Pasztell, papír. Üvegezett. sérült fakeretben, 50x40 cm
11564.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Réti jelzéssel: Gondolkodó asszony.. Akvarell, papír. Jelzett. 35x60 cm. Üvegezett fakeretben.
11565.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
RGY jelzéssel: Nyár. Olaj, farost. Apró felületi sérüléssel. 60x80 cm.
11566.

Available for bidding
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Robert Duflos jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35×27 cm
11567.

Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
Ruzicskay jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm.
11568.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ruzicskay jelzéssel: Anya gyermekével. Vegyes technika, papír. 42x29,5 cm.
11569.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Ruzicskay jelzéssel: Munkások. Vegyes technika, papír. Kissé foltos. 42x29,5 cm.
11570.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
S.né Klára jelzéssel: Kisfiú kutyával. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 26x18 cm
11571.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF