Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, vászon. Fakeretben. 30x45 cm
11536.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Transsylvania, Siebenbürgen, Erdélyország. Nyomat, papír, számozott: 18/100. 23x18 cm
11537.

Available for bidding
4 200 HUF
11,38
13,13
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton. Fakeretben. 20x25,5 cm
11538.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, 1924. Ceruza, papír, 21x14 cm
11539.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Varázsló lovon (fantasy). Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, 30x40 cm
11540.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: Városházkapu Rothenburgban. Rézkarc, papír. Sérült. Paszpartuban. 24x18,5 cm
11541.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel: Városom. Olaj vászon. Sérült. Fakeretben. 50x40 cm
11542.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x40 cm
11543.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos utca. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 60x80 cm
11544.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 45×55 cm
11545.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa X. Litográfia, papír. 18/20 számozással. 32x22 cm
11546.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel: Öreg fa XI., 2006. Litográfia, papír. 5/20 számozással. 28x21 cm
11547.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF