Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3498967
11464
523
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel (Gombos Zoltánné?): Templom. Olaj, vászon, fakeretben. 50,5x30 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3057387
11465
523
Olvashatatlan jelzéssel (Halvax Gyula?), 2 db mű: Vízpart és hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, 9x14 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
2657157
11466
523
11000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően romániai magyar festő: Táj sétálókkal, 2002. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli pecséttel. Fakeretben. 45x56,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
3438508
11467
523
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Litográfia, papír. II/III számozással. 40,5x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438325
11468
523
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Rézkarc, papír. Művészpéldány EA jelzéssel. 20x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516467
11469
523
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően szerb festő: Csatajelenet. Olaj, farost. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3407237
11470
523
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően szovjet festő: Figyelő szemek, 1987. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3497753
11471
523
Olvashatatlan jelzéssel, Kandinszkij után: Lovagló pár. Olaj, vászon. Fakeretben. 30x30 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3372050
11472
523
6500
Olvashatatlan jelzéssel, kínai alkotó, feltehetően XX. sz. közepe: Virágok. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben. 27×26 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3436630
11473
523
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Kalapos hölgy (karikaturisztikus portré). Akvarell, tus, papír. 22x15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3512264
11474
523
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Vízparti virágzás. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 13x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3492784
11475
523
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele, 2 db mű: Udvarrészletek. Olaj, fa. Dekoratív, üvegezett, részben bársonyborítású fakeretben. 18x13,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house