Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Olvashatatlan jelzéssel (Gombos Zoltánné?): Templom. Olaj, vászon, fakeretben. 50,5x30 cm.
11464.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Olvashatatlan jelzéssel (Halvax Gyula?), 2 db mű: Vízpart és hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, 9x14 cm
11465.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
11466.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Litográfia, papír. II/III számozással. 40,5x29,5 cm
11467.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Rézkarc, papír. Művészpéldány EA jelzéssel. 20x13 cm
11468.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően szerb festő: Csatajelenet. Olaj, farost. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11469.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően szovjet festő: Figyelő szemek, 1987. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×40 cm
11470.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel, Kandinszkij után: Lovagló pár. Olaj, vászon. Fakeretben. 30x30 cm
11471.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Olvashatatlan jelzéssel, kínai alkotó, feltehetően XX. sz. közepe: Virágok. Akvarell, selyem. Üvegezett fakeretben. 27×26 cm.
11472.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Kalapos hölgy (karikaturisztikus portré). Akvarell, tus, papír. 22x15 cm
11473.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Vízparti virágzás. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 13x18 cm
11474.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. második fele, 2 db mű: Udvarrészletek. Olaj, fa. Dekoratív, üvegezett, részben bársonyborítású fakeretben. 18x13,5 cm
11475.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF