Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Jurida Károly (1935-2009): Hevessy György portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×29 cm
11392.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kacziány Aladár jelzéssel: Strandon. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 17x15 cm
11393.

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Kádár Béla jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. 42x30 cm.
11394.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Kádár Béla jelzéssel: Y. Tus, papír. Üvegezett fakeretben. 22,5x18 cm
11395.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kálák. Jelzett, színezett textil, formázott művészgipsz applikációkkal, fa keretben, teljes méret 78x58 cm
11396.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Katona Nándor jelzéssel: Táj. Pasztell, papír, 31,5x46 cm. Üvegezett fakeretben.
11397.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Katz György jelzéssel (Kádár György?): Hegyvidéki táj, 1940. Olaj, karton, kissé sérült, 34×49 cm
11398.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
KE jelzéssel: Vízparti fények (Dunakanyar). Akvarell, papír, paszpartuban, 35,5×49,5 cm
11399.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kelly jelzéssel: Párizsi részlet. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 18x14 cm
11400.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kemény László jelzéssel, 1930-as évek: Búcsú a pályaudvaron. Olaj, vászon. 50x66 cm
11401.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Klf. alkotók: Vegyes kisméretű rajz és sokszorosított grafika tétel, össz. 16 db (közte néhány kevés budapesti részlet rézkarc). Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretekben
11402.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kondor jelzéssel: Férfi arc. Szén, papír. 31x25 cm Kartonon
11403.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF