Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 460
3406632
11404
523
6500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Hazafelé. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 42,5x28,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3406650
11405
523
6500
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Napos udvar. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 29x37,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3406653
11406
523
6500
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Pihenő. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x40,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3406658
11407
523
6500
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Templom szoborral. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, 27x37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3406656
11408
523
6500
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Virágzó kert. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x37,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3406637
11409
523
6500
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Vízpart (Sugovica?). Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x37,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3406659
11410
523
6500
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Vízparti hangulat. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, 22,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3519453
11411
523
Koszta J jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 72/981 sz. bírálati címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 48×35 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3402356
11412
523
Kovács Imre (1944-): Csernák László portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel. 39x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3517273
11413
523
Kovács J jelzéssel: Női akt. Vegyes technika, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 60x43 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 500 10 000 11 000
3446748
11414
523
Kovács Péter (1943-2019): Reesendamm-Brücke, Hamburg. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 31x45 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3402254
11415
523
3400
Kovács Tamás (1942-1999): Nyikoláj Ivanovics Lobacsevszkij portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39,5x29,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house