Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Hazafelé. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 42,5x28,5 cm
11404.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Napos udvar. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 29x37,5 cm
11405.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Pihenő. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x40,5 cm
11406.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Templom szoborral. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, 27x37 cm
11407.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Virágzó kert. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x37,5 cm
11408.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Vízpart (Sugovica?). Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, hátoldalán Karbuczky Jenő bajai üveg és porcelán kereskedő régi bélyegzőjével, 28x37,5 cm
11409.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Kós jelzéssel (Kós Géza bajai festő?): Vízparti hangulat. Akvarell, papír, üvegezett kopott fakeretben, 22,5x29 cm
11410.

Available for bidding
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Koszta J jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 72/981 sz. bírálati címkéjével. Dekoratív, sérült fakeretben, 48×35 cm.
11411.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kovács Imre (1944-): Csernák László portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel. 39x29,5 cm
11412.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovács J jelzéssel: Női akt. Vegyes technika, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 60x43 cm
11413.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Kovács Péter (1943-2019): Reesendamm-Brücke, Hamburg. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 31x45 cm
11414.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Kovács Tamás (1942-1999): Nyikoláj Ivanovics Lobacsevszkij portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39,5x29,5 cm
11415.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF