Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 460

Jelzés nélkül: Enteriör, olaj, karton, Keretben. 35x25 cm
11332.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Jelzés nélkül: Erdei táj. Olaj, vászon. 76x60 cm
11333.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül: Fekvő akt, ceruza, papír, kissé foltos, 42×30 cm
11334.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jelzés nélkül: Fel a mennyországba! Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 21x34 cm.
11335.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Fonóban. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 20x15 cm
11336.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Friedrich Engels portréja. Rézkarc, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 39,5x29 cm
11337.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Jelzés nélkül: Fürdőzők. Olaj, vászon, keretben 49x58 cm
11338.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Jelzés nélkül: Geometria és gesztus. Vegyes technika, vásznazott lemez. 50x70 cm
11339.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül: Hajó a viharban. Pasztell, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 24×33 cm
11340.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36,5×48 cm.
11341.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 49,5×70 cm
11342.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
Jelzés nélkül: Házak között. Akvarell, papír. 25x22 cm. Üvegezett keretben
11343.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF