Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 460
3470411
11332
523
Jelzés nélkül: Enteriör, olaj, karton, Keretben. 35x25 cm
{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3480187
11333
523
Jelzés nélkül: Erdei táj. Olaj, vászon. 76x60 cm
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3338787
11334
523
Jelzés nélkül: Fekvő akt, ceruza, papír, kissé foltos, 42×30 cm
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3499006
11335
523
Jelzés nélkül: Fel a mennyországba! Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 21x34 cm.
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3496845
11336
523
Jelzés nélkül: Fonóban. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 20x15 cm
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3402359
11337
523
Jelzés nélkül: Friedrich Engels portréja. Rézkarc, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 39,5x29 cm
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3339004
11338
523
13000
Jelzés nélkül: Fürdőzők. Olaj, vászon, keretben 49x58 cm
Available for bidding
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3436286
11339
523
Jelzés nélkül: Geometria és gesztus. Vegyes technika, vásznazott lemez. 50x70 cm
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3514029
11340
523
Jelzés nélkül: Hajó a viharban. Pasztell, papír. Lapszéli apró sérüléssel. 24×33 cm
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3516473
11341
523
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 36,5×48 cm.
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3516472
11342
523
4600
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben, 49,5×70 cm
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3493899
11343
523
Jelzés nélkül: Házak között. Akvarell, papír. 25x22 cm. Üvegezett keretben
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m